Конкурсна пропозиція "Математичне забезпечення комп’ютерних систем (для вступників з ТОТ)"

Переглянути всі конкурсні пропозиції для вступників з тимчасово окупованих теріторій
Спеціальність 
113 Прикладна математика.
Форма навчання 
Денна.
Строк навчання 
3р. 10м.
Джерело фінансування

Державне замовлення у межах КВОТИ-2 для вступників з тимчасово окупованих територій України: Автономної Республіки Крим та місто Севастополя або окремих районів Донецької та Луганської областей (максимальна кількість місць, що фінансуються державою - 2).

Вступники, які за конкурсом не отримають місце державного замовлення, будуть, за їх бажанням, зараховані на навчання за кошти фізичних та юридичних осіб.

Складові конкурсного балу
Вступні випробування
  1. Українська мова або (Українська мова та література) або ДПА з Української мови (k=0.20, min=100). (Подається сертифікат ЗНО)
  2. Математика або ДПА з Історії України (k=0.35, min=100). (Подається сертифікат ЗНО)
  3. Фізика або Іноземна мова або Історія України або Біологія або Географія або Хімія або Вступний іспит з Іноземної мови (k=0.35, min=100). (Подається сертифікат ЗНО)
Інші
  1. Середній бал документа про освіту (k=0.10, min=100).
Освітня програма, на яку здійснюється конкурсний відбір за цією конкурсною пропозицією
Вступники беруть участь у загальному для всіх структурних підрозділів конкурсному відборі, конкретний підрозділ для зарахування обирається вступником під час подачі оригіналів документів до приймальної комісії університету.
Як подати заяву на цю конкурсну пропозицію

В особистому кабінеті наhttps://vstup.edbo.gov.ua або https://ez.osvitavsim.org.ua необхідно обрати "Державний університет «Одеська політехніка»", спеціальність "113 Прикладна математика" та обрати конкурсну пропозицію.

Вступники, що не складали ЗНО, та/або не мають українського свідоцтва (атестату) про ПЗСО подають паперові заяви у Освітніх центрах "Крим-Україна", "Донбас Україна" за процедурою: /vstup/bac-pap-app-crimea.

Увага, подавати електронні чи паперові заяви можливо тільки у одному закладі вищої освіти.

Під час подачі заяв вступник підтверджує своє право на вступ відповідними документами.