Опрацьовано звернення голови ГО «Червоний Губер» В. Ксеніча та т.в.о. голови студентського самоврядування університету Д. Дерменжи про можливі правопорушення, що пов'язані з корупцією, працівниками університету

8 липня 2022 року

На адресу Національного університету «Одеська політехніка» надійшло звернення голови Громадської організації «Червоний Губер» В. Ксеніча та звернення т.в.о. голови студентського самоврядування Національного університету «Одеська політехніка» Д. Дерменжи про можливі правопорушення, що пов'язані з корупцією, працівниками університету. Наказом ректора була створена комісія для перевірки інформації.

При проведенні перевірки комісія отримала пояснення та відповідні документи, за результатами опрацювання яких було встановлено, що дії працівників університету не містять ознак корупційних правопорушень та/або правопорушень пов'язаних з корупцією.