Постдокторські стипендії Коледжу Нової Європи

Це можливість для кандидатів і докторів наук у всіх галузях гуманітарних та соціальних дисциплін, включаючи економіку і право. Ви поїдете до Бухареста, щоб працювати над своїм дослідженням і брати участь у наукових подіях, а всі витрати покриє програма.
Стипендія розпочнеться у жовтні 2022 року і триватиме один семестр або один академічний рік.
Стипендії надає Коледж Нової Європи Інституту перспективних досліджень в Бухаресті.

Що Ви отримаєте?

Щомісячну стипендію розміром 850 євро.
    Житло і робочий простір.
    Відшкодування витрат на подорож до Бухареста і назад.
    Якщо ваша стипендія триватиме рік, подорож на місяць до дослідницької інституції за вашим вибором.
    Можливість вільно користуватися бібліотекою й електронними ресурсами коледжу.

Що потрібно для участі?

Заповнена аплікаційна форма: опишіть проєкт, який ви хочете втілити, і ваш науковий та професійний досвід.
    Контакти двох представників академічної сфери, що можуть надати вам рекомендації.
    Сканкопія PhD.
    Фото.

Як подати заявку?
Заповніть онлайн-форму англійською, французькою або німецькою мовою.

Кінцевий термін:
10 січня 2021 о 23:59 за київським часом.

Джерело інформації.

Грицаєнко Анастасія - координатор міжнародних проєктів і програм «Одеської політехніки»
тел. (048) 705-84-39
vmz@op.edu.ua