Відкрито приймання заяв для участі у програмі академічної мобільності Erasmus+ на ocінній семестр 2022/23 н.р. за Угодою Державного університету «Одеська політехніка» з партнером Університетом Олександра Іоана Кузи в Яссах (Румунія)

Згідно з міжуніверситетської угоди за програмою Erasmus+, проєкт КА107 між Державним університетом «Одеська політехніка» та Університетом Олександра Іоана Кузи в Яссах (Universitatea Alexandru Ioan Cuza din Iaşi) оголошується відкриття конкурсного відбору викладачів для стажування в осінньому семестрі 2022/23 н.р.

Участь у конкурсі можуть приймати викладачі, за напрямами 0413 Менеджмент, 0541 Математика; 061 Інформаційно-комунікаційні технології. Необхідний рівень володіння англійської мови не нижче В2.

За інформацією щодо вимог до кандидатів, а також переліку необхідних документів звертатися до Відділу міжнародних зв'язків "Одеської політехніки" (каб. 405А).

Грицаєнко Анастасія - координатор міжнародних проєктів і програм «Одеської політехніки»
тел. (048) 705-84-39
vmz@op.edu.ua