Студенти Інституту економіки і менеджменту Національного університету «Одеська політехніка» зі спеціальності «Маркетинг» сертифіковані Асоціацією національних рекламістів США (ANA)

2 ноября 2022 года

Американська Асоціація національних рекламістів (ANA, https://www.ana.net) цього року надала українським університетам доступ до масштабної програми сертифікації професіоналів-маркетологів «Certificated ANA Marketing Student», її унікальних модулів і онлайн-курсів.
Кафедра маркетингу Одеської політехніки як активний член Української асоціації маркетингу ініціювала участь нашого університету  у цій програми сертифікації,

Однією з 11 українських студентів, відібраних ANA для участі в програмі сертифікації «Certificated ANA Marketing Student», що влітку 2022 року вивчали досвід навчання в найпрестижнішій професійній маркетинговій асоціації світу та отримували унікальні навички, стала студентка 4 курсу Інституту економіки і менеджменту спеціальності «Маркетинг» Мар`яна Жестікова. Вона успішно завершила навчання та однією з перших в Україні отримала «Certificated ANA Marketing Student», який додає міжнародних конкурентних переваг для працевлаштування та свідчить про високий рівень підготовки маркетологів в Одеській політехніці.
Пишаємося нашими студентами-маркетологами!