Про можливість участі у стипендіальній програмі Індонезії

Universitas Trisakti

Міністерство Освіти України повідомляє, що отримано пропозиції від факультету економіки та бізнесу Університету Трісакті (Республіка Індонезія) щодо надання стипендій для двох українських студентів на здобуття ступенів бакалавра чи магістра або проходження кількох курсів протягом 1-го семестру. Стипендія пропонується максимум на 42 місяці для бакалаврату та 24 місяці - для магістратури та покриває плату за навчання (не включаючи авіаквитки, вартість проживання, страхування, місцевий транспорт та інші витрати).

Ці пропозиції діють на 2023/2024 навчальний рік для навчання на:

- бакалавра бухгалтерського обліку та менеджменту (викладається англійською мовою) та бакалавра бухгалтерського обліку, менеджменту та економіки розвитку (викладається індонезійською та англійською мовами). Кінцевий термін реєстрації - 30.06.2023.

- магістра бухгалтерського обліку (викладається індонезійською та англійською мовами). Кінцевий термін реєстрації для нескринінгового тесту - 18.02.2023, для скринінгового тесту - 20.01.2023.

- магістра за спеціальністю «менеджмент» (викладається індонезійською й англійською мовами). Кінцевий термін реєстрації – 20.01.2023 або 20.07.2023.

- магістра економіки (викладається індонезійською та англійською мовами). Кінцевий термін реєстрації – 27.02.2023. Заявники мають володіти англійською мовою на належному рівні (мінімальний бал TOEFL – 500 для міжнародної програми) або індонезійською мовою (для звичайної програми).

Основна інформація про стипендіальну програму знаходиться в інформаційному бюлетні, що додається. Інформація про Університет Трісакті за посиланням

Хумарова Катерина - координатор міжнародних проєктів і програм «Одеської політехніки»
тел. (048) 705-84-39
vmz@op.edu.ua