ІІ Міжнародна науково-технічна конференція "Сучасні технології біомедичної інженерії"

Переглянути всі наукові конференції
с 17 мая 202319 мая 2023

Міжнародна науково-технічна конференція проводиться в дистанційному режимі.

Тематика конференції:

• Біомедична інженерія.
  • Медична фізика.
  • Медична електроніка та прилади.
  • Комп'ютерна діагностика.
  • Реабілітаційна інженерія та протезування.
  • Біомеханіка та інженерія спорту.
  • Медичні бази даних, електронні медичні картки.
  • Освіта в галузі біомедицини, телемедицини та електронної охорони здоров'я.
  • Правові, соціальні, етичні та фінансові аспекти.

До участі в конференції запрошуються: доктори і кандидати наук, науковці, здобувачі наукових ступенів, викладачі, аспіранти, магістранти, студенти.

Як стати учасником конференції?

Надіслати до 17 квітня 2023 року (включно) на адреси dec.imi@op.edu.ua; kaf.bmi@op.edu.ua окремими файлами::

• статтю, оформлену відповідно до вимог;
  • заявку (анкету), оформлену за зразком.

Файли необхідно назвати наступним чином: Іванов, Заявка; Іванов, Стаття.

Вимоги до матеріалів
  • Формат тексту: Microsoft Word (*.doc, * .docx).
  • Орієнтація: книжкова.
  • Поля (верхнє, нижнє, ліве, праве) – 2 см.
  • Шрифт:Times New Roman, розмір (кегль) 12.
  • Міжрядковий інтервал: одинарний.
  • Обсяг статті: від 2 до 5 сторінок. Сторінки статті не нумеруються.
  • Оригінальність тексту: не менше 70%.
Оформлення статті
  • назва статті (великі літери, шрифт - жирний, вирівнювання по центру);
  • ПІБ автора (-ів) повністю (малі літери, шрифт - жирний, вирівнювання по правому краю);
  • вчений ступінь, вчене звання, посада (вирівнювання по правому краю);
  • місце роботи (навчання) в називному відмінку (вирівнювання по правому краю);
  • ! Обов'язково вказувати e-mail адреси всіх авторів.
  • ВАЖЛИВО! Якщо автори мають однаковий статус, загальне місце роботи (навчання), то оформлення проводиться відповідно до Зразка оформлення, відокремлюючи кожного учасника комою;
  • анотація (кегль 12,не менше 30 слів, вирівнювання по ширині);
  • ключові слова (кегль 12, не менше 5 слів, вирівнювання по ширині);
  • через рядок - основний текст статті (кегль 12, міжрядковий інтервал - одинарний абзацний відступ – 1,25 см, вирівнювання по ширині).
  • Список літератури: оформляється в кінці статті в порядку використання джерела в тексті під назвою «Список літератури». У тексті посилання на літературу позначаються квадратними дужками із за значенням номера джерела та через кому -номера сторінки: [5, с. 115]. Посторінкові виноски заборонені.
  • Рисунки: будь-які графічні матеріали (креслення, схема, діаграма , рисунки) позначаються «Рис.» та нумеруються арабськими цифрами. Позначення - розташовується під малюнком на наступному рядку по центру і виділяється жирним шрифтом. Від тексту рисунок відділяється зверху і знизу порожнім рядком. На всі рисунки у тексті повинні бути посилання (рис. 1).
  • Таблиці: позначаються словом «Таблиця» і нумеруються арабськими цифрами. Позначення і порядковий номер таблиці (без крапки) вирівнюються по правому краю, назва таблиці - на наступному рядку, по центру. Виділяються жирним шрифтом. Шрифт в таблицях і малюнках -не менше 10 пт. Від тексту таблиця відокремлюється зверху і знизу порожнім рядком. На всі таблиці в тексті повинні бути посилання (табл. 1).
Оргкомітет конференції:

Голова оргкомітету:
Оборський Г.О. – д-р техн. наук, професор, ректор (Національний університет «Одеська політехніка»), oborsky@op.edu.ua.

Заступники голови оргкомітету:
Прокопович І.В. – д-р техн. наук, професор, директор Навчально-наукового інституту медичної інженерії ректор (Національний університет «Одеська політехніка»), i.v.prokopovich@op.edu.ua.
Тітова Н.В. – д-р техн. наук,, професор, завідувачка кафедри біомедичної інженерії (Національний університет «Одеська політехніка»), titova.n.v@opu.ua.

Секретар оргкомітету:
Манічева Н.В. – канд. техн. наук., доцент кафедри БМІ (Національний університет «Одеська політехніка»), n.v.manichev@opu.ua.

Склад міжнародного програмного комітету
  • Аврунін О.Г. (Україна).
  • Азархов О.Ю. (Україна).
  • Вассіленко В. (Португалія).
  • Висоцька О.В. (Україна).
  • Вуйцік В. (Польща).
  • Галкін О.Ю. (Україна).
  • Дядюра К.О. (Україна).
  • Зайцева О. (Словаччина).
  • Коваленко О.С. (Україна).
  • Левашенко В. (Словаччина).
  • Ляшенко А.В. (Україна).
  • Максименко В.Б. (Україна).
  • Павлов С.В. (Україна).
  • Сідоренко І.І. (Україна).
  • Сторчун Є.В. (Україна).
  • Суходуб Л.Ф. (Україна).
  • Сучков Г.М. (Україна).
  • Тимчик С.В. (Україна).
  • Філатова Г.Є. (Україна).
  • Худецький І.Ю. (Україна).
  • Шликов В.В. (Україна).
  • Яворська Є.Б. (Україна).
  • Яворський Б.І. (Україна).

За результатами роботи конференції кожен учасник отримує на вказану ним електронну адресу сертифікат учасника конференції.

За підсумками конференції формується збірник тез доповідей.

Матеріали конференції за посиланням.