Підготовка до атестації щодо володіння іспанською мовою

Опис послуги, що пропонується

Цільова навчальна підготовка до атестації (іспитів) за програмами Міжнародного диплому DIE (Diploma Internacional de Español)із підсумковим тестуванням усіх бажаючих отримати офіційне посвідчення щодо компетенції володіння іспанською мовою на рівнях від А1 до С2 згідно з європейською класифікацією MCERL.

 

Документи, що видаються після отримання послуги

Особам, які пройшли навчальну підготовку за програмами DIE, видається офіційний сертифікат Одеської політехніки із зазначенням рівня підготовки, кількості навчальних годин (кредитів ECTS) та результатів підсумкового тестування.

Зразок сертифікату.

 

Вартість послуги

Вартість послуги залежить від бажаного рівня лінгвістичної атестації, попереднього рівня володіння іспанською мовою та необхідного обсягу навчальної підготовки у академічних годинах.

Оплата послуги здійснюється безготівково на банківський рахунок Одеської політехніки згідно тарифів, встановлених на поточний календарний рік.

Тарифи та платіжні реквізити для оплати послуги.

 

Подача документів для проходження підготовки

Особа, яка має намір пройти індивідуальну навчальну підготовку до іспиту DIE (замовник), подає заяву та анкету встановленої форми.

Бланк заяви; Бланк анкети.

До заяви додається копія документу, що посвідчує особу.

За результатами розгляду поданих документів та співбесіди замовник і університет узгоджують необхідний обсяг та терміни підготовки, згідно з якими укладається відповідний договір. 

Зразок договору.

Прийом документів для проходження цільової навчальної підготовки з підсумковим тестуванням проводиться протягом року, крім літніх місяців (червень, липень, серпень).

 

Проходження підготовки

Замовник має відвідувати всі заняття за погодженим розкладом у терміни, передбачені укладеним договором.

Допуск замовника до підготовки узгоджується з університетом до початку занять за наявності своєчасно поданих документів, укладеного договору та квитанції про оплату послуги.

Навчальна підготовка завершується підсумковим тестуванням за передбаченими укладеним договором складовими іспиту DIE певного рівня.

За позитивними результатами підсумкового тестування замовник отримує право на подальшу лінгвістичну атестацію за програмами Міжнародного диплому DIE без попереднього тестування та відповідну знижку до 20% на оплату такої послуги.

 

Отримання підсумкового документу

Після завершення підготовки та за умови позитивної оцінки результатів підсумкового тестування замовник отримує офіційний сертифікат Одеської політехніки через три робочих дні після підсумкового тестування..

Для отримання сертифікату замовнику необхідно з’явитись до університету особисто, або надіслати довіреного представника.

 

Ким забезпечується проведення атестаціЇ

Підготовку до атестації за програмами Міжнародного диплому DIE забезпечує Навчально-методичний центр “Гранд” Одеської політехніки, офіційно акредитований Фондом FIDESCU, Мадрид, як екзаменаційний центр DIE.

Підготовку та підсумкове тестування за автентичними програмами проводять досвідчені викладачі Кафедри іспанської мови та спеціального перекладу, дипломовані філологи, доценти, кандидати філологічних та педагогічних наук.

 

Режим роботи
з прийому документів та видачі сертифікатів

  з 1000 до 1300.

понеділок – п’ятниця.

 

Контакти для отримання послуги та додаткової інформації

Одеса, проспект Шевченка, 1, Одеська політехніка, Головний навчальний корпус (ГУК), кабінет 327 (третій поверх), НМЦ “Гранд”.
 

+38 (048) 705-84-92 – заступник директора НМЦ “Гранд” – Лебеденко Ірина Сергіївна;

+38 (048) 705-83-85 – секретар екзаменаційної комісії, методист – Галзман Ганна Вадимівна.

grand@opu.ua
 

65044, м. Одеса, пр-т. Шевченка, 1, Одеська політехніка, Навчально-науковий українсько-іспанський інститут, НМЦ “Гранд”.

 

Матеріали щодо атестації за програмами Міжнародного диплому DIE

Матеріали для самостійної підготовки.

Зміст іспиту DIE за рівнями складності.

Приклади завдань письмового іспиту DIE.

Приклади завдань усного іспиту DIE