Інформаційна, бібліотечна та архівна справа

Переглянути всі конкурси студентських робіт
с 29 марта 202114 апреля 2021

Загальна інформація

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 1457 від 24.11.2020 р. «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2020/2021 навчальному році», Одеський національний політехнічний університет визначено базовим закладом вищої освіти Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа».

На Конкурс подано 22 студентські наукові роботи від 24 авторів із 14 закладів вищої освіти України.

Результати першого етапу ІІ туру

Рейтинг учасників ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 029 Інформаційна, бібліотечна та архівна справа

Шифр Бали
20 «ХЯОМЮП НаУОА» 101
21 «Інфопростір» 95
22 «Виставкова діяльність» 90

14 квітня 2021 року відбудеться другий етап ІІ туру – підсумкова науково-практична відеоконференція в дистанційному форматі.

Запрошуємо на науково-практичну відеоконференцію для доповіді й захисту наукових робіт таких учасників:

1. Перчишин Мар’яну Володимирівну, Західноукраїнський національний університет (м. Тернопіль).
  2. Погорілу Юлію Володимирівну, Донецький національний університет імені Василя Стуса (м. Вінниця).
  3. Балабан Анастасію Віталіївну, Одеський національний політехнічний університет (м. Одеса).
  4. Калініну Владиславу Юріївну, Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля (м. Сєвєродонецьк).
  5. Заєць Анну Леонтіївну, Рівненський державний гуманітарний університет (м. Рівне).
  6. Зуєву Мирославу Олександрівну, Київський університет імені Бориса Грінченка (м. Київ).

Запрошення та детальна інформація буде надіслана кожному учаснику електронною пошою.

Члени галузевої комісії окремо відзначили грамотами «За креативність наукового пошуку» роботи:

• Фойної Анастасії Миколаївни (Рівненський державний гуманітарний університет, м. Рівне),
  • Вакуленко Юлії Олегівни (Донецький національний університет імені Василя Стуса, м. Вінниця),
  • Смирнової Ярослави Сергіївни (Кіровоградський інститут розвитку людини, м. Кропивницький),
  • Ладики Аліни Анатоліївни (Харківська державна академія культури, м. Харків),
  • Жаворонко Софії Володимирівни (Національний університет «Львівська політехніка», м. Львів).

Підсумки другого етапу ІІ туру

14 квітня 2021 року відбулася підсумкова науково-практична відеоконференція на платформі Zoom другого етапу ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа».

За результатами другого етапу ІІ туру було визначено переможців:

• Диплом І ступеня – Балабан Анастасія Віталіївна, Державний університет «Одеська політехніка» (м. Одеса).
  • Диплом ІІ ступеня – Погоріла Юлія Володимирівна, Донецький національний університет імені Василя Стуса (м. Вінниця).
  • Диплом ІІ ступеня – Зуєва Мирослава Олександрівна, Київський університет імені Бориса Грінченка (м. Київ).
  • Диплом ІІІ ступеня – Перчишин Мар’яна Володимирівна, Західноукраїнський національний університет (м. Тернопіль).
  • Диплом ІІІ ступеня – Калініна Владислава Юріївна, Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля (м. Сєвєродонецьк).
  • Диплом ІІІ ступеня – Заєць Анна Леонтіївна, Рівненський державний гуманітарний університет (м. Рівне).