Додаткові бали при вступі

При вступі на навчання для здобуття ступеня бакалавра та магістра на основі повної загальної середньої освіти, при розрахунку конкурсного балу (КББ) можуть враховуватись додаткові бали у наступних випадках.

1. Особам, які є членами збірних команд України, які брали участь у міжнародних олімпіадах (відповідно до наказів Міністерства освіти і науки України), Олімпійських, Паралімпійських і Дефлімпійських іграх (за поданням Міністерства культури, молоді та спорту України) зараховуються оцінки по 200 балів з двох вступних випробувань за вибором вступника.

2. Призерам та переможцям чемпіонатів Європи та чемпіонатів Світу з олімпійських видів спорту (у тому числі серед школярів), всесвітньої Гімназіади, чемпіонатів України (з олімпійських видів спорту) під час вступу на навчання за спеціальністтю нашого навчального закладу «Середня освіта (Фізична культура)» останній доданокОу, у формулі розрахунку конкурсного балу встановлюється рівним 10, а якщо конкурсний бал вступника при цьому перевищує 200, він встановлюється таким, що дорівнює 200. Для підтвердження статус призера або переможця зазначених змагань, вступник має надати до приймальної комісії диплом (грамоту, сертифікат тощо), виданий організаторами змагань з визначенням прізвища, імені особи, назви змагань, дати, місця їх проведення, зайнятого місця та результату.