Вступні іспити

Під час вступу для здобуття ступеня бакалавра та магістра на основі повної загальної середньої освіти мають право складати вступні випробування у закладі вищої освіти вступники які користуються спеціальними умовами вступу:

Програми вступних іспитів

ЗНО Біологія
Бакалаврат на базі повної загальної середньої освіти
ЗНО Географія
Бакалаврат на базі повної загальної середньої освіти
ЗНО Іноземна мова
Бакалаврат на базі повної загальної середньої освіти
ЗНО Історія України
Бакалаврат на базі повної загальної середньої освіти
ЗНО Математика
Бакалаврат на базі повної загальної середньої освіти
ЗНО Українська мова або (Українська мова та література)
Бакалаврат на базі повної загальної середньої освіти
ЗНО Фізика
Бакалаврат на базі повної загальної середньої освіти
ЗНО Хімія
Бакалаврат на базі повної загальної середньої освіти
Конкурсні предмети та коеф. для ЗНО 2019-2021 років
Бакалаврат на базі повної загальної середньої освіти
НМТ Історія України
Бакалаврат на базі повної загальної середньої освіти
НМТ Математика
Бакалаврат на базі повної загальної середньої освіти
НМТ Українська мова
Бакалаврат на базі повної загальної середньої освіти
Творчий конкурс зі спеціальності 022.01 - Дизайн (Архітектурний дизайн)
Бакалаврат на базі повної загальної середньої освіти

>> Переглянути розклад вступних випробувань <<

 

Для участі у вступному іспиті, крім заяви на участь у вступному іспиті, вступники подають:

  • копію документа, що посвідчує особу;
  • фотокартку розміром 3х4 см;
  • копію документа про повну загальну середню освіту. 

Вступники, які проходять вступні випробування, допускаються до їх складання за наявності оригіналу документа, що посвідчує особу, та перепуски на вступне випробування.


Результати вступних випробувань вступників, які вступають на навчання за спеціальними умовами вступу за кошти державного замовлення

Результати вступного іспиту з Украінської мови та літератури, 10.07.2021 о 12.00 в ауд. 307

1. Павлов Владислав Олександрович         146
2. Капелян Олександр Ярославович            190
3. Кондратьєв Євген Олександрович           136
4. Григорчук Руслан Миколайович                156
5. Паштепа Микола Миколайович                176
6. Басалаева Вікторія Олександрівна          166
7. Носач Юхим Сергійович                            184
 

Результати вступного іспиту з Історії України, 12.07.2021 о 09.00 в ауд. 307

1. Паштепа Микола Миколайович                188

Результати вступного іспиту з Біології, 12.07.2021 о 12.00 в ауд. 309г

1. Носач Юхим Сергійович                            120
2. Павлов Владислав Олександрович          120

Результати вступного іспиту з Географії, 12.07.2021 о 15.00 в ауд. 309

1. Аніскіна Тетяна Олександрівна                180
2. Григорчук Руслан Миколайович               170
3. Паштепа Микола Миколайович                110

Результати вступного іспиту з Математики, 13.07.2021 о 09.00 в ауд. 307

1. Басалєва Вікторія Олександрівна         160
2. Григорчук Руслан Миколайович             170
3. Носач Юхим Сергійович                         170
4. Паштепа Микола Миколайович             150
5. Кондратьєв Євген Олександрович        170
6. Капелян Олександр Ярославович         180

Результати вступного іспиту з Іноземної мови (англійська мова), 13.07.2021 о 12.00 в ауд. 309

1. Басалаєва Вікторія Олександрівна         125
2. Львова Аліна Олександрівна                   135
3. Капелян Олександр Ярославович           125
4. Мезін Андрій Андрійович                         145
5. Павлов Владислав Олександрович        125
6. Свінціцький Андрій Максимович             165


Результати вступних випробувань вступників, які вступають на навчання за спеціальними умовами вступу за кошти фізичних та/або юридичних осіб

Результати вступного іспиту з Украінської мови та літератури, 20.07.2021 о 09.00 в ауд. 307

1. Захарчук Валерія Володимирівна             102
2. Зобков Юрій  Олександрович                   172
3. Зоріна Ксенія Ігорівна                                178
4. Жук Олександр Миколайович                   138

Результати вступного іспиту з Історії України, 20.07.2021 о 12.00 в ауд. 307

1. Жук Олександр Миколайович                    178
2. Захарчук Валерія Володимірівна               Не з’явилась

Результати вступного іспиту з Географії, 20.07.2021 о 15.00 в ауд. 309г

1. Захарчук Валерія Володимірівна               Не з’явилась

Результати вступного іспиту з Іноземної мови (англійська мова), 21.07.2021 о 12.00 в ауд. 309

1. Зоріна Ксенія Ігорівна                                 161

Результати вступного іспиту з Математики, 21.07.2021 о 09.00 в ауд. 307

1. Захарчук Валерія Володимірівна               Не з’явилась
2. Зоріна Ксенія Ігорівна                                 180
3. Зобков Юрій Олександрович                     170
4. Жук Олександр Миколайович                    180

Результати вступного іспиту з Біології, 23.07.2021 о 09.00 в ауд. 309

1. Зоріна Ксенія Ігорівна                                 Не з’явилась