Запитання-відповіді

Коментарі

Добрий день. Поясніть будь ласка, нам єксперти пояснювали, що математика ЗНО не має рівнів, тільки ДПА. Ви надаєте іншу інформацію.

Яким буде навчання у цьому році, очне чи заочне?

Добрий день. Поясніть будь ласка, нам єксперти пояснювали, що математика ЗНО не має рівнів, тільки ДПА. Ви надаєте іншу інформацію.

Я буду поступать в 2022 году в ваш университет и сдавать зно, хотел бы узнать математика для этих факультетов нужна профильная?
122 Комп’ютерні науки
121 Інженерія програмного забезпечення.
123 Комп’ютерна інженерія.
Заранее спасибо)

И еще я с многодетной семьи (4 ребенка), это может повлиять на поступление на бюджет?

Для переведення на вакантне місце в минулому році необхідно було,щоб кількість дітей була не менше ніж 5

Добрий день! Для вступу на навчання за дванадцятою галуззю знань необхідно скласти ЗНО з математики будь-якого рівня складності: рівень стандарт або профільний.Але обов'язково при реєстрації  зверніть увагу,щоб оцінка була у 200 бальній шкалі та визначалось як ЗНО.

скыльки коштує навчання на спеціальності комп'ютерні науки

Добрий день!На базі якої освіти плануєте вступ?

Здравствуйте подскажите пожалуйста какие баллы по ЗНО нужны для поступления на контракт «экономическая специальность»

Добрий день!Для участі в конкурсі на контрактну форму навчання необхідно скласти кожне ЗНО не менше,ніж на 100 балів!Для участі в конкурсі на бюджетну- необхідно,щоб конкурсний бал був не нижче 125 балів!

Добрий вечір, я б хотіла дізнатися на спеціальність "Психологія" і "Дизайн" скільки потрібно здавати предметів і які?

Добрий день!Для вступу на спеціальність 053 Психологія на базі повної загальної середньої освіти необхідно скласти такі ЗНО: 1) Укр. мова та література; 2)Математика; 3)Історія України або Іноземна мова,або Біологія,або Геогрія,або Фізика,або Хімія (на вибір вступника). Для вступу на спеціальність 022 Дизайн необхідно скласти такі ЗНО: 1) Укр. мова та література; 2)Математика; 3)Історія України або Іноземна мова,або Біологія,або Геогрія,або Фізика,або Хімія (на вибір вступника) або ТВОРЧИЙ КОНКУРС (як вирішить вищий навчальний заклад)

Добрый день
подскажите, пожалуйста, какое именно ЗНО по математике нужно для поступления на Компьютерный дизайн: просто Математику или профильную математику? Спасибо

Добрий день!Рівень складності ЗНО значення не має.Проте важливо,щоб оцінка перезараховувалась як ЗНО і оцінювання було у 200-сот бальній шкалі.

Подскажите, можно ли претендовать на бюджет с посвидкой на пп?

Добрий день!Так,можете.Для детальнішої інформації зверніться за номером 048-705-83-33

 

У вас есть факультет графического дизайна или компьютерной графики? Если да, какие предметы нужны для поступления?

Добрий день!В нас є спеціальність 022 Дизайн та 122 Комп'ютерний дизайн. Для вступу на спеціаьність 022 необхідно скласти такі ЗНО: 1) Укр. мова та література; 2)Математика; 3)Історія України або Іноземна мова,або Біологія,або Геогрія,або Фізика,або Хімія (на вибір вступника) або ТВОРЧИЙ КОНКУРС (як вирішить вищий навчальний заклад). Для спеціальності 122 Комп'ютерний дизайн необхідно скласти :1) Укр. мова або Укр. мова та література (на вибір вступника); 2)Математика; 3)Історія України або Іноземна мова,або Біологія,або Геогрія,або Фізика,або Хімія (на вибір вступника)

Добрый день у меня пострянный вид на жительство в Украине, могу я подавать документы на бюджет? Спасибо

Добрий день!Так,можете.

Добрый день. Подскажите пожалуйста, для поступления на специальность 122 3-4 предмет можно ли сдать в формате стандарт ?

Добрий день!Для вступу на спеціальність 122 Комп'ютерні науки необхідно скласти :1) Укр. мова або Укр. мова та література (на вибір вступника); 2)Математика; 3)Історія України або Іноземна мова,або Біологія,або Геогрія,або Фізика,або Хімія (на вибір вступника; в цьому переліку екзаменів немає поділу на рівні)

Добрый вечер. Подскажите пожалуйста, какой конкурсный бал был в 2021 году на 121 специальность.
Есть ли чат для абитуриентов (телеграм, вайбер)? Спасибо.

Добрий день!Для участі в конкурсі на контрактну форму навчання необхідно скласти кожне ЗНО не менше ніж на 100 білів.Для участі в конкурсі на бюджетну форму навчання необхідно,щоб конкурсний бул був не менше 125 балів.На жаль,для вступників 2022 року поки що немає жодного чату,але після вступу до  нашого закладу,вас обов'язково додадуть до групи в телеграмі чи вайбері.

Добрый день, если я планирую поступать заочно на журналистику, но у меня нет ЗНО по истории Украины, так как я сдавала в 2021 английский. Мне нужно сдавать в этом году историю для поступления?

Добрий день!Якщо плануєте вступ на основі повної загальної освіти (після школи),тоді вам необхідно мати сертифікати ЗНО з таких предметів: 1)Українська мова та література; 2)Математика; 3)Історія України або Хімія,або Фізика, або Біологія, або Географія, або Іноземна мова.

Добрый день
Я из Беларуси. Можно ли я узнать о форме проведения вступительных испытаний 2022 года Национального Университета «Одесская Политехника» на специальность 075 «Маркетинг» для иностранных абитуриентов?
Заранее благодарю за ответ.

Добрий день! Тобто довідки на тимчасове місце проживання (або постійне) у вас немає.В такому разі необхідно звернутись в відділення для іноземних студентів 048-705-8601

На момент поступления легальность пребывания на территории Украины безусловна будет подтверждена. Интересует именно формат вступительных испытаний
заранее спасибо

Вступні іспити проходитимуть в нашому закладі вищої освіти.Вам в будь-якому разі необхідно звернутись в деканат для іноземних студентів на рахунок проведення екзаменів: 048-705-8601

Спасибо большое

здравствуйте, на специальность 073 нужна профильная математика или стандарт?

Добрий день!Рівень складності ЗНО значення не має.Проте важливо,щоб оцінка перезараховувалась як ЗНО і оцінювання було у 200-сот бальній шкалі.

доброго дня! підкажіть будь ласка, як при заочній формі навчання отримати відомість щодо балів які я отримав протягом сессії? варіант "зв'язатися з викладачем" не працює.

Добрий день!Зверніться у свій деканат 048-705-85-32

Подскажите при поступлении на 122 "компьютерные науки" нужно сдавать дпа в формате зно- украинский язык, математика, и третий предмет (история, английский, физика, химия). Интересует такой вопрос, математика и английский - базовый профиль подойдёт?
Четвертый предмет зно, я так понимаю, учитываться не будет?

Добрий день! 1) Згідно Правил прийому 2022 року в нашому закладі освіти встановлені відповідні правила : https://drive.google.com/file/d/1dOCWrTKH4793m29MHobWKg8DtmOmjA1f/view сторінка 78

2)Нащ заклад вищої освіти не вимагає при вступі ЗНо з математики рівня стандарт чи профіль. Головне це мати оцінку у двохсот бальній шкалі та, щоб екзамен перезараховувся як ЗНО.

3) Для вступу необхідно подати сертифікати з трьох  предметів ЗНО.https://op.edu.ua/1222

Добрый день. Какие предметы необходимо сдавать для 125?Математика должна быть профильный уровень или нет?

Добрий день!Якщо плануєте вступ на базі повної загальної середньої освіти,то необхідно скласти такі ЗНО https://op.edu.ua/125. Рівень складності ЗНО з математики значення не має.Проте важливо,щоб оцінка перезараховувалась як ЗНО і оцінювання було у 200-сот бальній шкалі.

Ссылка котрую вы дали выдает ошибку(((
Спасибо

1.Українська мова або Українська мова та література (на вибір вступника);

2. Математика;

3.Історія України або Іноземна мова, або Біологія, або Географія, Хімія, або Фізика. (на вибір вступника)

Для приемной комиссии. После ссылки не ставьте точку., Делайте пробелы.

Здравствуйте. Есть ли военная кафедра на специальности 274?

Добрий день!Військова кафедра в нас є.

Есть ли на профессии 274 военная кафедра?

Добрий день!Так, в нашому закладі вищої освіти є військова кафедра!

Здравствуйте. Для поступления на специальность 274. Какие требуется сдать предметы ЗНО?

Добрий день!Для вступу на 274 спеціальність необхідно скласти ЗНО з таких предметів: 1.Українська мова або Українська мова та література (на вибір вступника); 2.Математика; 3.Іноземна мова або Фізика,або Біологія,або Географія, або Хімія , або Історія України( на вибір вступника).

Почему в прошлый раз, когда я спросил, вы ответили 3 предмет английский язык или физика?