Розділ для вступників

які є громадянами або постійно проживають на території України
Підготовка до здобуття вищої освіти

Всеукраїнська олімпіада для вступників

Про олімпіаду

Всеукраїнська олімпіада Одеської політехніки у 2021 році для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти (Олімпіада) проводиться відповідно до Положення про Всеукраїнські олімпіади вищого навчального закладу для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 21 грудня 2016 року № 1587, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 10 січня 2017 року за № 16/29884. 

Організатором та координатором вказаної олімпіади є Одеська політехніка.

До участі в Олімпіадах допускаються особи, які отримали повну загальну середню освіту або є учнями випускних класів закладів середньої освіти або мають право на отримання документа про повну загальну середню освіту в 2021-му навчальному році.

Олімпіада проводиться у два тури:

  • Перший тур – дистанційний, термін проведення з 17.02.2021 по 28.03.2021;
  • Другий тур – очний, термін проведення з 24.04.2021 по 12.05.2021 (може бути змінено відповідно до ситуації з COVID-19).

Задати запитання щодо Олімпіади можна за тел: (048) 705-84-12, (048) 705-84-13.

 

Перший тур

Під час участі у першому турі Олімпіади учасникам потрібно скачати бланк із завданнями за цим посиланням, роздрукувати бланк, розв’язати завдання і заповнити бланк.

Заповнений бланк потрібно сфотографувати або зісканувати і відправити на електронну адресу olimp@opu.ua.

Учасники першого туру, які вірно розв’язали не менше 75 % відповідей першого туру, допускаються до участі у другому турі.

Переможці першого туру
1. Авдєєв Данило Миколайович
2. Андрєєва Дар’я Ігорівна
3. Баскакова Анна Олексіївна
4. Білокаменський Антон Ігорович
5. Божко Данило Ростиславович
6. Бондаренко Володимир Ігорович
7. Бондарчук Олександр Васильович
8. Верозуб Олександр Олександрович
9. Власенко Андрій Андрійович
10. Войкін Вадим Владиславович
11. Войніков Павло Сергійович
12. Вонс-Вонсович Каміла Костянтинівна
13. Гавинський Ілля Андрійович
14. Гузіков Ілля Миколайович
15. Дербеньов Ілля Сергійович
16. Домненко Захар Олексійович
17. Жидков Олександр Олександрович
18. Зелінський Даніїл Сергійович
19. Іванов Віталій Андрійович
20. Іваницька Христина Олексіївна
21. Кара Євген Миколайович
22. Кірлан Михайло Дмитрович
23. Коваль Вероніка Євгеніївна
24. Коренна Світлана Русланівна
25. Коршак Богдан Вікторович
26. Корюкова Катерина Максимівна
27. Кофанова Юлія Геннадіївна
28. Кривда Маргарита Володимирівна
29. Кузовлєв Рувім Михайлович
30. Кулешов Максим Максимович
31. Лавренов Кирило Олександрович
32. Лазаренко Дар’я Геннадіївна
33. Лєонова Катерина Євгенівна
34. Лефтер Олексій Григорійович
35. Лукьяненко Данило Віталійович
36. Любушкін Максим Ігорович
37. Малік Максим Олексійович
38. Мартинов Михайло Денисович
39. Мірошніченко Максим Вадимович
40. Мукомол Джонатан Ігорович
41. Олійник Андрій Олександрович
42. Плаксін Владислав Сергійович
43. Попік Станіслав Володимирович
44. Полуектов Іван Олександрович
45. Прокопович Павло Ігорович
46. Репа Данило Артемович
47. Самойленко Олексій Андрійович
48. Сафоненко Антон Володимирович
49. Скридоненко Михайло Максимович
50. Степаненко Владислав Миколайович
51. Стрижеух Костянтин Вадимович  
52. Татаєва Анна Дмитрівна
53. Ткач Дмитро Олександрович  
54. Трофимчук Анастасія Олексіївна
55. Тітаренко Костянтин Олександрович
56. Чеплигін Олександр Євгенійович
57. Чінь Конг Шон
58. Чуйко Олександр Андрійович
59. Шабанова Євгенія Сергіївна
60. Шепелев Данило Дмитрович
61. Шевченко Артем Дмитрович
62. Шуляк Макар Олегович
63. Юрченко Володимир Олегович
64. Якубовська Катерина Едуардівна
65. Ярина Владислав Борисович
66. Яровий Артем Максимович

 

Другий тур

Другий тур Олімпіади проходить на території Одеської політехніки.

Учасники другого туру, які вірно розв’язали не менше 90% відповідей другого туру мають право, відповідно до Правил прийому до Одеської політехніки у 2021 році, на додаткове нарахування до 20 балів до оцінки сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання з одного відповідного предмета при розрахунку конкурсного бала, але не вище 200 балів за предмет.

 

Перелік спеціальностей та освітніх програм, на яки здійснюється додаткове нарахування балів

  • Спеціальність - 104. Фізика та астрономія
    • Освітня програма: Фізика ядра та фізика високих енергій
    • Освітня програма: Дозиметрія і радіаційна безпека
  • Спеціальність - 143. Атомна енергетика
    • Освітня програма: Технології та моніторинг теплоносіїв на атомних електростанціях
    • Освітня програма: Атомна енергетика
  • Спеціальність - 131. Прикладна механіка
    • Освітня програма: Технологія машинобудування та програмування обладнання
    • Освітня програма: Комп’ютерне проектування та дизайн машин
  • Спеціальність - 136. Металургія
    • Освітня програма: Художнє та ювелірне литво
  • Спеціальність - 152. Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка
    • Освітня програма: Метрологія та менеджмент якості
  • Спеціальність - 144. Теплоенергетика
    • Освітня програма: Технології теплоносіїв та палива на теплових електростанціях
    • Освітня програма: Теплоенергетика та менеджмент енергозбереження
  • Спеціальність - 151. Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології
    • Освітня програма: Автоматизоване управління теплоенергетичними процесами
    • Освітня програма: Інтелектуальні комп’ютерні системи управління
  • Спеціальність - 171. Електроніка
    • Освітня програма: Електронно–обчислювальна техніка
  • Спеціальність - 172. Телекомунікації та радіотехніка
    • Освітня програма: Безпека інформаційних і комунікаційних систем
    • Освітня програма: Мобільні радіоелектронні пристрої, телекомунікаційні системи та мережі
    • Освітня програма: Інтелектуальні технології радіоелектронної техніки
    • Освітня програма: Радіоелектронні та телекомунікаційні системи
  • Спеціальність - 131. Прикладна механіка
    • Освітня програма: Динаміка, міцність машин та транспортних засобів
    • Освітня програма: Мехатроніка та промислові роботи
    • Освітня програма: Інженерія логістичних систем
  • Спеціальність - 133. Галузеве машинобудування
    • Освітня програма: Автоспортивний інжиніринг
    • Освітня програма: Комп’ютерне проектування та діагностика колісних транспортних засобів
    • Освітня програма: Підйомно–транспортні, будівельні, дорожні машини і обладнання
  • Спеціальність - 274. Автомобільний транспорт
    • Освітня програма: Автомобільний транспорт
  • Спеціальність - 141. Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка
    • Освітня програма: Електричні машини та електричний транспорт
    • Освітня програма: Електропостачання та енергетичний менеджмент
    • Освітня програма: Електромеханічні системи автоматизації та електропривод
    • Освітня програма: Інженерія розумних електротехнічних систем
    • Освітня програма: Енергетичні комплекси та системи
    • Освітня програма: Нетрадиційні та відновлювані джерела енергії
  • Спеціальність - 161. Хімічні технології та інженерія,
    • Освітня програма: Комп’ютерна хімія та молекулярне моделювання
    • Освітня програма: Хімічні технології неорганічних речовин
    • Освітня програма: Хімічні технології органічних речовин
  • Спеціальність - 163. Біомедична інженерія
    • Освітня програма: Біомедична інженерія