Підготовка до зовнішнього незалежного оцінювання

Одеська політехніка надає освітні послуги щодо підготовки громадян України до Всеукраїнського незалежного тестування для вступу до закладів вищої освіти України. Підготовка проводиться з таких предметів:

  • українська мова та література;
  • українська література;
  • математика;
  • фізика;
  • історія України.

Навчання проводиться викладачами, які мають великий педагогічний досвід роботи, володіють методиками підготовки абітурієнтів, брали участь у проведенні Всеукраїнського ЗНО.

В процесі навчання з регулярною інтенсивністю здійснюється обов’язковий контроль засвоєння матеріалу у вигляді тренінгів, контрольних робіт, які являють собою оброблені та відібрани варіанти завдань Всеукраїнського тестування минулих років.

Методи організації занять базуються на об’єднанні шкільної системи навчання з формами навчання, традиційними для вищої школи. В навчальному процесі широко використовуються тестові технології для контролю знань учнів.

З метою оцінки рівня знань абітурієнтів підготовче відділення проводить пробні тестування з чітким дотриманням всіх вимог та правил Всеукраїнського центра оцінки якості освіти з предметів:

  • українська мова та література;
  • математика;
  • фізика.

По закінченні тестування абітурієнтам надаються консультації, проводиться розбір завдань, аналізуються помилки, допущені абітурієнтами. Розглядаються також питання зовнішнього тестування, конкретні завдання, що були на зовнішньому тестуванні минулих років, розділи з загальноосвітніх дисциплін, які (за статистикою) погано засвоюються учнями.

 

Звертатися:

Кабінет 231 головного навчального корпусу (2-й поверх), Підготовче відділення Одеської політехніки, пр. Шевченка, 1, Одеса, Україна.

тел: (048) 705-84-12, (048) 705-84-13

dec.pv@op.edu.ua

 

Математика он-лайн

Рекомендуємо скористатися можливістю безкоштовно відвідати он-лайн уроки з підготовки до ЗНО з математики, які проводяться щосуботи Рішельєвським лицем за участю викладачів закладів вищої освіти.