Розділ для вступників

які є громадянами або постійно проживають на території України
Підготовка до здобуття вищої освіти

Підготовка до зовнішнього незалежного оцінювання

Одеська політехніка надає освітні послуги щодо підготовки громадян України до Всеукраїнського незалежного тестування для вступу до закладів вищої освіти України. Підготовка проводиться з таких предметів:

  • українська мова та література;
  • українська література;
  • математика;
  • фізика;
  • історія України.

Навчання проводиться викладачами, які мають великий педагогічний досвід роботи, володіють методиками підготовки абітурієнтів, брали участь у проведенні Всеукраїнського ЗНО.

В процесі навчання з регулярною інтенсивністю здійснюється обов’язковий контроль засвоєння матеріалу у вигляді тренінгів, контрольних робіт, які являють собою оброблені та відібрани варіанти завдань Всеукраїнського тестування минулих років.

Методи організації занять базуються на об’єднанні шкільної системи навчання з формами навчання, традиційними для вищої школи. В навчальному процесі широко використовуються тестові технології для контролю знань учнів.

З метою оцінки рівня знань абітурієнтів підготовче відділення проводить пробні тестування з чітким дотриманням всіх вимог та правил Всеукраїнського центра оцінки якості освіти з предметів:

  • українська мова та література;
  • математика;
  • фізика.

По закінченні тестування абітурієнтам надаються консультації, проводиться розбір завдань, аналізуються помилки, допущені абітурієнтами. Розглядаються також питання зовнішнього тестування, конкретні завдання, що були на зовнішньому тестуванні минулих років, розділи з загальноосвітніх дисциплін, які (за статистикою) погано засвоюються учнями.

 

Звертатися:

Кабінет 231 головного навчального корпусу (2-й поверх), Підготовче відділення Одеської політехніки, пр. Шевченка, 1, Одеса, Україна.

тел: (048) 705-84-12, (048) 705-84-13

dec.pv@opu.ua

 

Математика он-лайн

Рекомендуємо скористатися можливістю безкоштовно відвідати он-лайн уроки з підготовки до ЗНО з математики, які проводяться щосуботи Рішельєвським лицем за участю викладачів закладів вищої освіти.