Section for employers

Одеська політехніка запрошує до співпраці підприємства та організації, які є роботодавцями або сприяють працевлаштуванню студентів та випускників закладів вищої освіти, у наступних формах.

 

Розміщення вакансій на сайті університету

Заповніть бланк в розділі Додати вакансію. Вакансія буде розглянута і розміщена на сайті університету, де вона буде доступна студентам і випускникам.

Університет має право відхилити запропоновану до розміщення вакансію або видалити вже розміщену. Роботодавець після розміщення вакансії зобов'язується сповістити Кар'єра-центр університету у випадку, якщо вакансія закриється.

 

Конкурсний відбір кандидатів

Можливі форми сприяння університету у конкурсному відборі студентів і випускників для працевлаштування або стажування:

  • Після розміщення вакансії роботодавця університетом проводиться цілеспрямоване інформування про неї студентів і випускників університету.
  • За взаємною згодою, можливе проведення співбесід роботодавця з кандидатами з числа студентів та випускників на території університету.

 

Участь у Ярмарках Кар'єри університету

Щорічний відкритий Ярмарок Кар'єри Одеської політехніки проводиться один день, з 11 до 16 годин, у Палаці Культури студентів Одеської політехніки (Одеса, проспект Шевченка, 1).

Компанії-учасники одержують можливість представити себе та поспілкуватися зі студентами і випускниками Одеської політехніки та інших закладів вищої освіти міста.

Вхід відвідувачів на Ярмарок – вільний.

У ході Ярмарку заплановані тематичні презентації учасників для студентів і випускників, круглі столи для роботодавців та представників закладів вищої освіти.

 


Про дату найближчого Ярмарку Кар'єри університету буде повідомлено додатково.

За довідковою інформацією звертайтеся до Кар'єра-центру: career@opu.ua, (048) 724-82-96.