Обладнання для обслуговування та ремонту колісних транспортних засобів на СТО
К1. Здатність приймати ефективні рішення щодо вибору конструкційних матеріалів, обладнання, процесів та поєднувати теорію і практику для розв'язування інженерного завдання
К2. Здатність реалізовувати творчий та інноваційний потенціал у проєктних розробках в сфері галузевого машинобудування.
К3. Здатність здійснювати оптимальний вибір технологічного обладнання, комплектацію технічних комплексів, мати базові уявлення про правила їх експлуатації.
Конструкція колісних транспортних засобів 1.
Конструкція колісних транспортних засобів 2.
Діагностика колісних транспортних засобів.
РН1. Знання і розуміння засад технологічних, фундаментальних та інженерних наук, що лежать в основі галузевого машинобудування відповідної галузі.
РН2. Відшуковувати потрібну наукову і технічну інформацію в доступних джерелах, зокрема, іноземною мовою, аналізувати і оцінювати її.
РН3. Аналізувати інженерні об’єкти, процеси та методи.
РН4. Готувати виробництво та експлуатувати вироби, застосовуючи автоматичні системи підтримування життєвого циклу
РН5. Розуміти структури і служби підприємств галузевого машинобудування