Cтуденти Одеської Політехніки потрапили до третього етапу освітньо-стипендіальної програми CIG R&D LAB

29 жовтня 2021 року

CIG R&D LAB — це освітньо-стипендіальна програма, котра протягом п’яти років проводиться Chernovetskyi Investment Group спільно з Державним університетом «Одеська Політехніка». Метою цієї програми є мотивація студентів, аспірантів, молодих вчених вищих навчальних закладів до проведення розробок, отримання навичок комерціалізації ідей, напрацювання механізмів реалізації інноваційних проектів.

29 жовтня відбувся другий етап освітньої-стипендіальної програми CIG R& D LAB.

У змаганні за прохід до третього етапу програми боролися п'ятнадцять команд-стипендіатів студентів Одеської Політехніки, що пройшли заочний відбір у жовтні поточного року.

За результатами пітчу, до третього етапу сезону 2021/22 потрапили такі команди:

• Mary Poppins – соціальний застосунок для реалізації контролю за всиновленими дітьми;
  • Univera – університет в смартфоні, сервіс для студентів, що змінює взаємодію з університетом;
  • Ad bot – застосунок для месенджеру Telegram для розміщення реклами;
  • Atheneum – платформа на базі технології NFT для монетизації знань.

Команди-переможці другого етапу протягом 10 місяців будуть працювати над своїми проектами та отримувати фінансову та менторську підтримку від Chernovetskyi Investment Group. Фінальний пітч влітку 2022 року вирішить, яка команда цього сезону отримає грант для подальшої роботи.