Державний університет «Одеська політехніка» відвідав голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький

3 листопада 2021 року

Відбувся запланований візит голови Одеської обласної державної адміністрації Сергія Гриневецького та директора Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації Олександра Лончака до Державного університету «Одеська політехніка».

Зустріч відбулася з метою ознайомлення з матеріально-технічною базою університету, науковцями університету та науковими напрацюваннями.

Сергій Гриневецький та Олександр Лончак побували у студентському проєктно-конструкторському бюро «Формула», лабораторіях Навчально-наукового інституту електромеханіки та енергоменеджменту, академії Bosch, лабораторіях Навчально-наукового інституту комп’ютерних систем, Центрі енергоефективних технологій,  лабораторіях Кафедри атомних електростанцій, Науковій лабораторії надійності та безпеки АЕС.

Після візиту голова Одеської обласної державної адміністрації відзначив, що у нього є чітке бачення того, як можна залучати науковий потенціал і знання, які мають вчені Одеської політехніки, для посилення роботи облдержадміністрації та територіальних громад регіону.

Детальна інформація.

Відгук про візит.