ТОВ «Нова лінія» та група компаній «Епіцентр-К» – нові партнери Інституту бізнесу, економіки та інформаційних технологій!

10 грудня 2021 року

За ініціативи директора Інституту бізнесу, економіки та інформаційних технологій проф. Філиппової Світлани Валеріївни 10 грудня 2021 року відбулася он-лайн зустріч здобувачів та викладачів інституту з представником групи компаній «Епіцентр-К» директором ТОВ «Нова лінія» Колесніковим Станіславом Володимировичем та провідним фахівцем з персоналу ТОВ «Нова лінія» Чиковою Галиною Сергіївною. Потенційні роботодавці розповіли здобувачам про особливості роботи компанії, поділилися особистим досвідом кар’єрного зростання та запросили студентів на екскурсію, проходження практики та стажування з метою працевлаштування. Тематика зустрічі викликала жвавий інтерес здобувачів, які ставили запитання щодо проходження співбесіди та працевлаштування в компанії, професійних та особистісних взаємовідносин між роботодавцем і працівником, мотивування співробітників та збереження емоційного інтелекту на робочому місці.

Дякуємо керівництву ТОВ «Нова лінія» за цікаву зустріч, яка поклала початок тривалій та плідній співпраці між Інститутом бізнесу, економіки та інформаційних технологій та компанією.