В Навчально-науковому інституті публічної служби та управління Одеської політехніки відбувся науковий семінар

19 квітня 2022 року

В межах семінару було обговорено напрями та інструменти виконання науково-дослідної теми «Сучасні інновації в системі публічного управління в умовах глобалізаційних ризиків та кризових явищ» вченими та аспірантами Кафедри місцевого самоврядування та розвитку територій.

Керівник науково-дослідної теми, в.о. директора Навчально-науковогог інституту публічної служби та управління, професор Іжа Микола Михайлович підкреслив важливість та актуальність дослідження сучасних інновацій публічного управління в умовах кризових явищ сьогодення та висловив думку щодо необхідності практичної спрямованості результатів дослідження щодо органів публічної влади в сучасний період розвитку держави. В.о. завідувача Кафедри місцевого самоврядування та розвитку територій, професор Пахомова Тетяна Іванівна підкреслила необхідність  визначення сучасних інструментів дослідження. Відповідальний виконавець, доцент Матвєєнко Ірина Володимирівна оголосила теми поданих до календарного плану напрямів дослідження. Приєдналися до обговорення професор Драгомирецька Н.М., доценти Яковлева Л.І., Нагорна І.В., Голинська О.В. та Куспляк Г.І., а також докторанти та аспіранти кафедри.

За підсумками заходу було схвалено календарний план виконання науково-дослідної роботи та обговорено можливості щодо видання наукових публікацій та монографії.