В Навчально-науковому інституті публічної служби та управління Одеської політехніки відбувся науковий вебінар

29 квітня 2022 року

В межах вебінару розглядалися питання наукового супроводу дослідної роботи Кафедри місцевого самоврядування та розвитку територій на тему: «Інституціональна довіра в контексті формування соціального порядку в індетермінованих умовах». 

Керівник науково-дослідної теми, в.о. завідувача кафедри, професор Пахомова Т.І. визначила актуальність наукової роботи, підкреслила, що передумовою для виконання науково-дослідної роботи стало продовження попередніх теоретичних та прикладних досліджень інституційної довіри науковцями кафедри, важливість вивчення інституційної довіри в контексті формування нового соціального порядку в індетермінованих умовах, особливо в контексті відродження територій в умовах післявоєнного стану. 

Відповідальний виконавець, доцент кафедри Князєва О.В. звернула увагу на мету, завдання та розкрила зміст календарного плану науково-дослідної теми.

В.о. директора інституту, професор кафедри Іжа М.М. акцентував увагу на важливості прикладних результатів дослідження для практиків публічного управління України.

Приєдналися до обговорення професор кафедри Мамонтова Е.В., доценти кафедри Нагорна І.В., Матвєєнко І.В., Євстюніна Ю.В., старший викладач Клименко А.C, а також докторанти та аспіранти кафедри.

За підсумками вебінару було схвалено календарний план виконання науково-дослідної роботи та обговорено можливості щодо видання наукових публікацій та монографії.