В Навчально-науковому інституті публічної служби та управління Одеської політехніки відбувся "День відкритих дверей"

11 травня 2022 року

"День відкритих дверей" проводився в он-лайн форматі за допомогою платформи «Zoom».

На заході були присутні випускники шкіл міста Одеси та районів Одеської області.

Директор інституту, Микола Іжа розповів про основні пріоритети діяльності, такі як підготовка кадрів для забезпечення сучасного розвитку України та працевлаштування випускників.

Представники кафедр висвітлили зміст освітніх програм інституту: «Державне управління та місцеве самоврядування», «Фінанси, банківська справа та страхування» і «Менеджмент». Учасникам заходу був презентований відео-ролик, який демонстрував матеріально-технічну базу, зокрема спеціалізовані аудиторії, оснащені мультимедійною технікою для інтерактивного навчання.

Гості заходу отримали корисну інформацію від Штефана Пурича, проректора по міжнародній роботі румунського університету м. Сучава про можливість подвійних дипломів та про участь у міжнародних проектах.

В заході також взяли участь випускники та роботодавці інституту:

• заступник директора департаменту надання адміністративних послуг Одеської міської ради Денис Кравченко;
  • директор з управління фінансовими ресурсами Міжнародних авіаліній України Максим Манєвич.

Запрошені гості розповіли школярам про власні враження від навчання, цінність знань, що отримали в інституті, а також про можливість працевлаштування.

Під час Дня відритих дверей випускники шкіл мали можливість ознайомитись з безкоштовними освітніми програмами, такими як: «Школа майбутнього менеджера», інтерактивний проект «Крок до успіху».

Присутні отримали консультацію щодо вступу до інституту та поспілкувалися з відповідальним секретарем приймальної комісії Одеської політехніки, Василем Колесніком. Гостям були надані відповіді на запитання.