Студент Одеської політехніки отримав грант програми Erasmus Mundus Європейського Союзу

23 травня 2022 року

Чеплаков Єгор - здобувач другого (магістерського) рівня вищої освіти Кафедри атомних електростанцій Навчально-наукового інституту енергетики, взяв участь у конкурсі спільної європейської магістерської програми Erasmus Mundus “SARENA” та виграв один з двох грантів програми, які були надані Європейським союзом для студентів Вірменії, Грузії, Молдови та України.

Програма Erasmus Mundus “SARENA” (SAfe and REliable Nuclear Aplication) має два напрямки:

1. RWMD (Radioactive Waster Management & Decommissioning);
  2. NROS (Nuclear Reactor Operation and Safety).

Єгор обрав другу освітню програму, навчання за якою починається 5 вересня 2022 р. Програма розрахована на два роки (чотири семестри):

1. Перший семестр відбудеться у Франції, на базі Університету IMT Atlantic, м. Нант;
  2. Другий семестр відбудеться у Фінляндії, на базі Університету LUT, м. Лапіланта-Лахті;
  3. Третій семестр відбудеться у Словенії, на базі Університету UL, м. Любляна;
  4. У четвертому семестрі передбачена підготовка магістерської роботи в університеті Фінляндії або у Словенії.

Після успішного завершення навчання студент отримає спільний диплом трьох європейських університетів.