Освіта в Іспанії для студентів Одеської політехніки: Політехнічний університет Валенсії розширює академічну та гуманітарну підтримку українців

24 травня 2022 року

Українські студенти отримали можливість продовження освіти. 1 квітня 2022 року. у ході зустрічі, влаштованої Ректором Політехнічного університету Валенсії (UPV), у залі засідань ректорату, кампус Vera, керівники UPV, наукові співробітники, студенти та представники ЗМІ зустрілися зі студентами та співробітниками Національного університету “Одеська політехніка”.

Акцію солідарності з Україною оголосило керівництво UPV (одного з провідних вищих навчальних закладів Іспанії: UPV входить до ТОП-10, контингент студентів перевищує 30 тис.), яке зв'язалося з адміністраціями українських вузів-партнерів та запропонувало велику програму підтримки. Всім українським студентам, які навчаються в UPV, надано можливість отримати грант Social Action для продовження навчання до закінчення навчального року, зібрано кошти на додаткові стипендії за проєктом ICM Erasmus+ КА107, надано безкоштовний доступ до навчання іспанської мови, навчальним лабораторіям та комп'ютерним класам. В університеті сформовано активну волонтерську спільноту, яка допомагає біженцям з України у проїзді до місця проживання, оформленні документів для реєстрації, психологічної адаптації. Вже 8 березня у кампусі Vera поселено 50 українських сімей з дітьми із найбільш постраждалих регіонів України.