В Одеській політехніці відбулася Міжнародна науково-технічна конференція «Сучасні технології біомедичної інженерії»

28 травня 2022 року

З 25 по 27 травня, під головуванням ректора університету Геннадія Оборського, вперше відбулася Міжнародна науково-технічна конференція «Сучасні технології біомедичної інженерії» "MODERN TECHNOLOGIES OF BIOMEDICAL ENGINEERING" МТВЕ 2022.

Головною метою цієї конференції була підтримка наукової спільноти у важкі  часи для Української держави.

На конференції було представлено 65 наукових робіт, які були виконані представниками  різних організацій України та зарубіжжя:

1. викладачі Національного університету «Одеська політехніка» – 30;
  2. здобувачі вищої освіти Національного університету «Одеська політехніка» – 21;
  3. представники інших вузів та організації України – 65;
  4. представники міжнародних вузів та організації – 11.

Також, щира подяка всім українським науковцям, дослідникам, студентам, аспірантам які прийняли участь та надіслали свої доповіді.

Чекаємо всіх наступного року!

Перейти на сторінку конференції.