Відбулась процедура погодження кандидатур директорів навчально-наукових інститутів Національного університету «Одеська політехніка»

5 червня 2022 року

Довідка

Відповідно до статті 43 Закону України «Про вищу освіту» керівник закладу вищої освіти за згодою більшості від повного складу органу громадського самоврядування навчально-наукового інституту закладу вищої освіти призначає керівника навчально-наукового інституту на строк до п’яти років та укладає з ним контракт.

Відповідно до п. 8.2 статуту Національного університету «Одеська політехніка» органом громадського самоврядування навчально-наукового інституту є збори трудового колективу навчально-наукового інституту, включаючи виборних представників з числа осіб, які навчаються у навчально-науковому інституті (не менш як 15 відсотків складу).

Голосування за процедурою погодження кандидатів на посади директорів навчально-наукових інститутів відбулося з 30 травня по 03 червня 2022 року в дистанційному режимі, участь у голосуванні взяли 869 осіб.

Підсумки голосування

ІЕМ ▪ Інститут економіки та менеджменту

Кандидат на посаду директора – Філиппова Світлана Валеріївна.

Відсоток голосів "ЗА" від повного складу органу громадського самоврядування навчально-наукового інституту – 87,2 %.

ІІБРТ ▪ Інститут інформаційної безпеки, радіоелектроніки та телекомунікацій

Кандидат на посаду директора – Троянський Олександр Вячеславович.

Відсоток голосів "ЗА" від повного складу органу громадського самоврядування навчально-наукового інституту – 87,7 %.

ІКС ▪ Інститут комп'ютерних систем

Кандидат на посаду директора – Антощук Світлана Григорівна.

Відсоток голосів "ЗА" від повного складу органу громадського самоврядування навчально-наукового інституту – 83,2 %.

ІМІ ▪ Інститут медичної інженерії

Кандидат на посаду директора – Прокопович Ігор Валентинович.

Відсоток голосів "ЗА" від повного складу органу громадського самоврядування навчально-наукового інституту – 83,6 %.

ІПСУ ▪ Інститут публічної служби та управління

Кандидат на посаду директора – Іжа Микола Михайлович.

Відсоток голосів "ЗА" від повного складу органу громадського самоврядування навчально-наукового інституту – 95,8 %.

ІЦТДТ ▪ Інститут цифрових технологій, дизайну та транспорту

Кандидат на посаду директора – Тонконогий Володимир Михайлович.

Відсоток голосів "ЗА" від повного складу органу громадського самоврядування навчально-наукового інституту – 76,5 %.

ІШІР ▪ Інститут штучного інтелекту та робототехніки

Кандидат на посаду директора – Лобачев Михало Вікторович.

Відсоток голосів "ЗА" від повного складу органу громадського самоврядування навчально-наукового інституту – 84,2 %.

УІІ ▪ Українсько-іспанський інститут

Кандидат на посаду директора – Гутиря Сергій Семенович.

Відсоток голосів "ЗА" від повного складу органу громадського самоврядування навчально-наукового інституту – 80,0 %.

УНІ ▪ Українсько-німецький інститут

Кандидат на посаду директора – Лінгур Валерій Миколайович.

Відсоток голосів "ЗА" від повного складу органу громадського самоврядування навчально-наукового інституту – 67,1 %.

УПІ ▪ Українсько-польський інститут

Кандидат на посаду директора – Денисова Алла Євсіївна.

Відсоток голосів "ЗА" від повного складу органу громадського самоврядування навчально-наукового інституту – 92,3 %.

ІПІГ ▪ Інститут підготовки іноземних громадян

Кандидат на посаду директора – Савєльєв Андрій Олександрович.

Відсоток голосів "ЗА" від повного складу органу громадського самоврядування навчально-наукового інституту – 97,4 %.