Департамент надання адміністративних послуг Одеської міської ради став стейкхолдером Одеської політехніки!

7 червня 2022 року

За ініціативи керівництва Навчально-наукового інституту публічної служби та управління укладено Меморандум про взаємодію та співпрацю у сфері науки, освіти та підготовки кадрів між Національним університетом «Одеська політехніка» та Департаментом надання адміністративних послуг Одеської міської ради.

Реалізація документу надає можливість:

• об’єднання зусиль у сфері вдосконалення обізнаності молоді про систему надання адміністративних послуг, а також впровадження заходів, спрямованих на проходження практики здобувачами вищої освіти під керівництвом посадових осіб Департаменту надання адміністративних послуг Одеської міської ради;
  • задоволення інтересів молоді у вивченні досвіду Департаменту надання адміністративних послуг Одеської міської ради в сфері надання адміністративних послуг на території м. Одеси, зокрема шляхом вивчення процедур, а також сервісу їх надання;
  • розробки та впровадження нових методів викладання та практичної підготовки здобувачів вищої освіти, обміну досвідом і кращими практиками, спрямованими на підвищення рівня обізнаності та довіри до органів місцевого самоврядування;
  • ефективного урізноманітнення освітніх програм, проведення спільних організаційних, комунікативних, інформаційних заходів, спрямованих на популяризацію досягнень Департаменту надання адміністративних послуг Одеської міської ради в сфері надання адміністративних послуг на території м. Одеса, а також практик зазначеного напрямку на всій території України та поза її межами.