Одеська політехніка та Одеський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги підписали меморандум про співпрацю

23 серпня 2022 року
Голова приймальної комісії Г.О. Оборський; в.о. Директора Одеського місцевого центру з надання вторинної правової допомоги К.С. Мирошніченко; Відповідальний секретар Приймльної комісії Колеснік В.М.; Директор ОЦ «Крим-Донбас Україна» Агаджанян А.Р.

Голова Приймальної комісії Геннадій Олександрович Оборський та в.о. директора Одеського місцевого центра з надання безоплатної вторинної правової допомоги Катерина Сергіївна Мирошніченко підписали меморандум про співпрацю.

Наш заклад освіти приймає вступників з тимчасово-окупованих територій України та внутрішньо-переміщених осіб вже не перший рік, у таких вступників виникають труднощі з отриманням документів які посвідчують особу, громадянство, з відновленням інших документів. Вступники звертаються до Освітнього центру «Крим-Україна» та до Освітнього центру «Донбас-Україна», які працюють на базі приймальної комісії університету, де тепер можуть отримати посилену правову допомогу для реалізації права на вступ за допомогою фахівців центру з надання правової допомоги. Спільною метою є консолідація зусиль спрямованих на:

• посилення правової спроможності вступників, студентів та осіб, які постраждали  від військової агресії Російської Федерації проти України;
  • визначення їх першочергових правових потреб у вирішенні найбільш проблемних питань правового характеру, у тому числі для недопущення порушень прав і свобод студентів та вступників;
  • ефективної реалізації їх права на безоплатну правову допомогу;
  • обмін досвідом налагодження системи перенаправлення громадян, які звертаються до університету або до центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги задля реалізації прав забезпечених законодавством України.

Символічним є факт підписання меморандуму у День Державного прапора України та напередодні святкування Дня Незалежності України.

З більш детальною інформацією можна ознайомитися у приймальній комісії Одеської політехніки (каб. 125, корпус ГУК) або за номером телефону (048) 705-83-33.