В Інституті економіки та менеджменту Одеської політехніки відбулися Дні інтернаціоналізації освіти «Україна-Польща»

3 листопада 2022 року

В навчально-науковому інституті економіки та менеджменту Одеської політехніки завершилися Дні інтернаціоналізації освіти «Україна-Польща», проведених разом з польськими партнерами – Академією Полонійною у Ченстохові,  Гірничо-металургійною академією імені Станіслава Сташиця (Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie) та Університетом економіки в Бидгощі (Wyższa Szkoła Gospodarki. (WSG)) для іноземних студентів, які приїхали навчатися у Академію Полонійну у Ченстохові за програмою обмінів Erasmus+ та для студентів, що навчаються за програмою подвійних дипломів.

Протягом двох тижнів тривала насичена програма англомовних презентацій і відкритих лекцій онлайн, які представили наші викладачі, докторанти та аспіранти. Команду лекторів-спікерів склали професори Світлана Філиппова (основний ініціатор та модератор заходу), Олександр Балан, Ірина Башинська, Світлана Єрмак, Володимир Мандра, Любов Некрасова, Оксана Продіус, Іван Соколи, докторанти Олена Ковальова, Світлана Черкасова, доценти Гліб Задорожко, Катерина Зайченко, Марина Шепель, аспіранти Євген Мацулевич, Наталія Фоміна. Студенти дізналися багато нового з проблематики управлінської економіки, економічної інтеграції, воєнної та інклюзивної економіки, цифровізації та віртуалізації управлінських процесів, управління ресурсами бізнесу.

Також була проведена відкрита лекція Олени Ковальової спільно для студентів Академії Полонійної у Ченстохові та студентів спеціальності «071 Облік і оподаткування» Національного університету «Одеська політехніка» на тему «Фінансовий ринок».

Студенти з Італії, Камеруну, Марокко, Туреччини та України відмітили професійність викладачів Одеської політехніки, високий рівень їх комунікаційних навичок, креативність побудови кейсів завдань, якість презентації власних надбань та оригінальність їх аргументації.