У рамках проєкту HSA_Unite в Німеччині студенти Одеської політехніки допомагають українським школярам інтегруватися в новій країні

25 грудня 2022 року

Українські студенти в Німеччині окрім навчання в Аугсбурзькому університеті прикладних наук, також приєдналися до проєкту HSA_Unite, у рамках якого вони працюють у школах міста Аугсбург 8 годин на тиждень, де допомагають школярам з навчанням, перекладом незнайомої для них інформації та інтеграцією загалом.
24 листопада 2022 року в місті Аугсбург, Німеччина, було проведено Премію gP Awards 2022, де команда проєкту HSA_Unite посіла перше місце у Премії Ганса Бенедикта та отримала грошову винагороду. Фонд, на ім'я Ганса Бенедикта вшановує пам’ять колишнього президента Аугсбурзького університету прикладних наук, де нині також навчаються студенти Навчально-наукового інституту штучного інтелекту та робототехніки Національного університету «Одеська політехніка». Грошову винагороду було вирішено розподілити порівну між усіма учасниками проєкту та витратити її на допомогу благодійним фондам для підтримки українців у Німеччині.