Старшому викладачу Навчального центру студентського спорту Одеської політехніки присвоєно звання "Заслужений тренер України"

16 січня 2023 року

Наказом Міністерства молоді та спорту України від 4 січня 2023 № 26 старшому викладачу Навчального центру студентського спорту Одеської політехніки, віце-президенту Всеукраїнської федерації грепплінгу України, віце-президенту Одеської обласної федерації панкратіону та грепплінгу, майстру спорту з вільної боротьби та самбо Лерніку Мусаєляну присвоєно звання "Заслужений тренер України".

Почесну нагороду вручив Міністр Молоді та спорту України, Президент Національного олімпійського комітету України Вадим Гутцайт.

Лернік Борикович не лише тренер, а й талановитий керівник, наставник та активний популяризатор спорту серед студентської молоді.