Молоді науковці Інституту економіки та менеджменту Одеської політехніки виграли фінансування наукового проєкту від Міністерства освіти і науки України у конкурсі наукових проєктів молодих вчених

17 січня 2023 року

Проєкт "Управління ризиками кваліфікованих кадрів: вплив війни, діджиталізації та смартизації" (керівник: д.е.н., професор Башинська І.О., відповідальний виконавець д.е.н., професор Філіппов В.Ю.) пройшов конкурсний відбір з високими балами (92) та наказом Міністерства освіти і науки України від 30.12.2022 №1190 затверджено його фінансування. 

Це вже друга перемога молодих вчених-економістів у цьому конкурсі за останні роки, зокрема керівника та відповідального виконавця. Це дозволило набути нового досвіду наукових досліджень, підготувати якісний запит, сформувати потужну команду проєкту.

Проєкт буде реалізовуватися співпрацею молодих науковців п'яти кафедр Інституту економіки та менеджменту Одеської політехніки, що неодмінно дозволить досягти усіх запланованих результатів задля добробуту та повоєнного відновлення України!