Представники Національного університету "Одеська політехніка" взяли участь в Українсько-Баварській конференції з програм подвійних дипломів, яка відбулася у Регенсбурзі (Німеччина) з 4 по 5 травня 2023 року у гібридному форматі

8 травня 2023 року

Баварський академічний центр Центральної, Східної та Південно-Східної Європи (BAYHOST) та Інститут досліджень Східної та Південно-Східної Європи імені Лейбніца (IOS) провели з 4 по 5 травня в Регенсбурзі (Німеччина) у гібридному форматі Українсько-Баварську конференцію з програм подвійних дипломів. Конференція була орієнтована на зацікавлених викладачів і науковців, а також співробітників міжнародних представництв і адміністрації університетів Баварії та України.

У робочих групах учасники баварських та українських університетів представляли ідеї міжнародної співпраці. Програми подвійного диплому пропонують українським студентам можливість навчатися в Україні та частину свого навчання в німецькому університеті-партнері, сприяють міжнародній співпраці викладачів університетів та інтернаціоналізації закладів вищої освіти.

У конференції прийняли участь представники Міністерства освіти і науки України, Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, українських та німецьких закладів вищої освіти, в тому числі партнерський заклад вищої освіти Одеської політехніки Аугсбурзький університет прикладних наук, який представляв професор, доктор наук Торстен Шоллер.

Завідувачка відділу аспірантури і докторантури Вікторія Кривда приймала участь в Українсько-Баварській конференції з презентацією на тему "PhD Double Degree Program. Experience and perspective of Odessа Polytechnic National University".