Команда Національного університету «Одеська політехніка» здобула почесну відзнаку на конкурсі Hard&Soft – 2023 в Румунії

24 травня 2023 року

Конкурс Hard&Soft – 2023 проходив з 15 по 19 травня 2023 року в Університеті Сучави імені Штефан чел Маре, Румунія. В конкурсі прийняли участь 11 команд з Румунії, Молдови та України. Україну представляла команда Навчально-наукового інституту комп’ютерних систем Національного університету «Одеська політехніка» у складі студенток Соловйової Діани та Любомської Ольги та аспірантки Кошутіної Дар’ї. Ментором команди був старший викладач Кондратьєв Сергій Борисович. Захід підтримано Румунсько-українським навчально-консультаційним центром та керівником Молодіжного інноваційного центру «ПОЛІН» Національного університету «Одеська політехніка» Лебідем Михайлом Валерійовичем та директором  Навчально-наукового інституту комп’ютерних систем професором Антощук Світланою Григорівною.

Команди різних університетів демонстрували свої знання та навички в галузі апаратного та програмного забезпечення, проявляли винахідливість при проектуванні та виготовленні мікроавтомобілю на нестандартному обладнанні. Для наших дівчат це було тяжким випробуванням, але вони зробили неможливе!

Команда Одеської політехніки вразила журі інноваційним проектом, який поєднував високотехнологічні рішення зі зручністю використання, проявили гнучкість та винахідливість при розробці та виготовленні функціонального прототипу нового пристрою. Представники нашого університету були активними учасниками усіх етапів конкурсу, включаючи презентації проекту, технічні демонстрації та обговорення з іншими учасниками. Вони не тільки продемонстрували свою технічну експертизу, але й проявили вміння працювати в команді та ефективно спілкуватися з колегами з різних культур.

На завершальній церемонії вручення нагород наша команда отримала почесну відзнаку за високий рівень роботи та творчий підхід до вирішення завдань конкурсу, що підтверджує їх сучасні знання та навички в галузі новітніх технологій та наукових досліджень.