На базі Національного університету "Одеська політехніка" відбулася XIII міжнародна наукова конференція студентів та молодих вчених "Сучасні Інформаційні Технології 2023"

24 травня 2023 року

18-19 травня 2023 року на базі Навчально-наукового інституту комп’ютерних систем Національного університету "Одеська політехніка" пройшла XIII міжнародна наукова конференція студентів та молодих вчених "Сучасні Інформаційні Технології 2023" за підтримки генерального партнера конференції, Громадської спілки IT-компаній IT-Family.

За два дні конференції близько 100 молодих дослідників та студентів взяли участь у заході, презентуючи свої доповіді та наукові роботи. Першого дня, 18 травня, працювали 5 секцій конференції, де були представлені найкращі доповіді. Учасники мали можливість обговорити актуальні теми в галузі інформаційних технологій та обмінятися своїми дослідженнями та ідеями.

Другого дня, 19 травня, в актовій залі партнера конференції, Комп'ютерної школи Hillel, відбулося урочисте засідання конференції. Присутніх вітала директор Навчально-наукового інституту комп’ютерних систем Світлана Антощук, директор Громадської спілки IT-компаній IT-Family Катерина Соловей, генеральний директор компанії Capgemini Engineering Ukraine Влад Шимов та керівник Комп'ютерної школи Hillel Влад Друмов. Особливий інтерес викликала пленарна доповідь Влада Шимова на тему "Сучасні технології в ІТ". Директор компанії Capgemini Engineering Ukraine поділився своїм багаторічним досвідом у сфері інформаційних технологій та розповів про останні тренди і перспективи розвитку галузі.

Під час конференції молоді вчені та студенти представили свої кращі доповіді та наукові роботи, які були відібрані як переможці студентських наукових робіт цього року. Учасники активно дискутували, обмінювалися ідеями та дослідницькими знахідками, сприяючи розвитку наукових досліджень у галузі інформаційних технологій.

Завершальною подією конференції стало нагородження учасників за вагомий внесок у наукову спільноту. Громадська спілка IT-компаній IT-Family вручила нагороди переможцям конференції, визнавши їхні досягнення та допомогу в розвитку сфери інформаційних технологій.

Захід став важливим місцем обміну знаннями та дослідницькими відкриттями, а також сприяло поглибленню зв'язків між молодими вченими, студентами та провідними фахівцями галузі. Університет "Одеська політехніка" продовжує свою активну роботу в напрямку розвитку інформаційних технологій та сприяє залученню молодих обдарованих мозків до науково-дослідницької діяльності.

XIII міжнародна наукова конференція студентів та молодих вчених "Сучасні Інформаційні Технології 2023" підтвердила важливість обміну знаннями та сприяло науково-дослідницької спільноти в галузі інформаційних технологій. Учасники конференції отримали цінний досвід, змогу представити свої роботи та отримати фідбек від експертів у галузі.

Заходження також підкреслило важливість партнерських взаємин між університетами та індустрією. Співпраця з Громадською спілкою IT-компаній IT-Family та компанією Capgemini Engineering Ukraine показала великий потенціал для обміну знаннями, стажування та спільних наукових проектів.

Наукові конференції, подібні до "Сучасні Інформаційні Технології 2023", сприяють розвитку молодих талановитих дослідників і студентів, стимулюючи їхній інтерес до наукової роботи та сприяючи їхньому професійному зростанню. Одеська політехніка пишається своїми молодими науковцями та студентами, які є мотором інноваційного розвитку в галузі інформаційних технологій.

Завдяки успішному проведенню конференції "Сучасні Інформаційні Технології 2023", Національний університет "Одеська політехніка" продовжує підтримувати своє лідерство в галузі наукових досліджень та прагне сприяти розвитку інноваційних ініціатив у сфері інформаційних технологій.

 

ChatGPT