Студенти Національного університету "Одеська політехніка" допомогли збірній Одеської області перемогти на гандбольній Універсіаді та готуються представити Україну на Європейських студентських іграх

30 травня 2023 року

На гандбольній Універсіаді, що тривала з 25 по 29 травня у місті Львів, визначили найсильнішу команду. Переможцем цього престижного змагання стала збірна Одеської області.

Важливою частиною цієї команди є студенти Національного університету "Одеська політехніка". Два з них, Вадим Поліщук з Навчально-наукового інституту штучного інтелекту та Вадим Леонтьєв з Навчально-наукового інституту медичної інженерії, разом з випускником університету Степаном Ніколюком, допомогли команді досягти цієї перемоги.

Зараз збірна Одеської області має честь представляти Україну на Європейських студентських іграх. Це визнання відкриває для команди нові можливості для вишуканих спортивних досягнень. Учасники збірної мають намір використати свої навички і таланти, щоб підняти прапор України на міжнародній спортивній арені.

Університетська громада Одеської політехніки пишається своїми студентами та випускниками, які відзначилися на гандбольній Універсіаді. Їхній успіх став вагомим свідченням не тільки про інтелектуальну, але й спортивну силу нашого університету. Бажаємо збірній Одеської області успіху на майбутніх змаганнях та віримо в їхню здатність принести славу Україні.

ChatGPT