Підсумки першого етапу ІІ. Підсумки першого етапу ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських робіт зі спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа»

11 березня 2020 року

На виконання Наказу Міністерства освіти і науки України № 1271 від 04.10.2019р. «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей»  у 2019/2020 навчальному році на базі Одеського національного політехнічного університету в лютому-березні 2020 року пройшов перший етап (рецензування)  ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа». 

На Конкурс надійшло 32 студентські наукові роботи.  

До складу галузевої конкурсної комісії ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» у 2019/2020 н.р., яку сформовано за поданнями ЗВО і затверджено наказом ректора університету № 3-а від 10.01.2020, запрошено 10 провідних фахівців із 6 ЗВО України.

Рецензування кожної наукової роботи проводилося за 100-бальною шкалою двома незалежними членами галузевої конкурсної комісії із подальшим виведенням середнього балу.

На підсумкову науково-практичну конференцію запрошуються претенденти на перемогу у Конкурсі для захисту наукових робіт із такими шифрами:

  1. «Медіа-практики»
  2. «Інформаційні індустрії»
  3. «Соціальні-мережі»
  4. «Мрія»
  5. «Генезис професії»
  6. «Фрейя»
  7. «Буктрейлер»
  8. «Інновації»
  9. «Монтерей»

Запрошені автори наукових робіт, які не візьмуть участь у підсумковій науково-практичній конференції, не можуть бути переможцями.

УВАГА! Терміни проведення конференції змінюються через позапланове засідання Кабінету Міністрів України стосовно профілактичних дій  щодо коронаврусу.

Детальну інформацію опублікуємо після надходження офіційних документів.

Рейтинговий список наукових робіт ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських робіт зі спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа»

РЕЦЕНЗІЯ на наукову роботу Медіа-практики, представлену на Конкурс зі спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа»