23 червня 2021 року – вибори ректора Державного університету «Одеська політехніка».

16 квітня 2021 року

Основна інформація

Вибори ректора Державного університету «Одеська політехніка» відбудуться на підставі наказу МОН України від 15 квітня 2021 р. № 155-к "Про оголошення конкурсу на заміщення посади ректора Державного університету «Одеська політехніка»" (далі – Університет).

Брати участь у виборах мають право:

• кожен науковий, науково-педагогічний та педагогічний штатний працівник Університету;
  • представники з числа інших штатних працівників, які обираються відповідними працівниками шляхом проведення прямих таємних виборів;
  • виборні представники з числа студентів, які обираються студентами шляхом прямих таємних виборів.

Критерієм віднесення штатного працівника Університету до певної категорії є посада за основним місцем роботи, яку займає такий працівник у Університеті.

Штатний працівник Університету, який на момент проведення виборів перебуває у відпустці, має право брати участь у виборах. Якщо на посаді, яку займає такий штатний працівник, у період його відпустки (у випадках, передбачених законом) перебуває інша особа, вона також має право брати участь у виборах.

Студенти очної (денної) форми навчання, які на момент проведення виборів є одночасно штатними працівниками Університету беруть участь у виборах за квотою представництва студентів Університету.

Порядок обрання представників для участі у виборах з числа штатних працівників, які не є науковими, науковопедагогічними та педагогічними працівниками Університету, визначається положенням, яке затверджується вченою радою Університету.

Порядок обрання представників для участі у виборах з числа студентів Університету визначається положенням про студентське самоврядування, яке ухвалюється відповідно до статті 40 Закону України “Про вищу освіту”.

Виборчі дільниці

• №1 у Центрі культури і дозвілля «Палац культури «Політехнічний» – 65044, Одеська обл., м. Одеса, пр. Шевченка, 1а.
  • №2 у Відокремленому структурному підрозділі «Березівське вище професійне училище Державного університету «Одеська політехніка» – 67300, Одеська обл., Березівський р-н., м. Березівка, вул. Побєди, 21.
  • №3 у Відокремленому структурному підрозділі «Новокаховський політехнічний фаховий коледж Державного університету «Одеська політехніка» – 74900, Херсонська обл., м. Нова Каховка, вул. Першотравнева, 30.
  • №4 у Відокремленому структурному підрозділі «Одеський автомобільно-дорожній фаховий коледж Державного університету «Одеська політехніка» – 65045, Одеська обл., м. Одеса, вул. Старопортофранківська, 14.
  • №5 у Відокремленому структурному підрозділі «Херсонський політехнічний фаховий коледж Державного університету «Одеська політехніка» – 73020, Херсонська обл., м. Херсон, вул. Небесної сотні, 23.

Час голосування на виборах ректора

• Початок голосування – 9:00.
  • Завершення голосування – 15:00.

Виборці, які на момент настання 15:00 отримали бюлетень для таємного голосування, зможуть безперешкодно завершити процедуру голосування.

Перелік документів, що посвідчують особу при отриманні бюлетеня для голосування

• паспорт громадянина України;
  • паспорт громадянина України для виїзду за кордон;
  • тимчасове посвідчення громадянина України;
  • посвідчення водія;
  • національний паспорт іноземного громадянина;
  • паспорт іноземця для виїзду за кордон;
  • картка мігранта;
  • посвідчення біженця;
  • посвідчення учасника бойових дій;
  • посвідчення інваліда війни;
  • посвідчення учасника війни;
  • пенсійне посвідчення;
  • посвідчення ветерана праці;
  • перепустка для входу в університет з фотокарткою;
  • студентський квиток;
  • залікова книжка;
  • інші документи, які мають серію та/або номер, печатку, підпис посадової особи та фотокартку власника.

Акредитація громадських спостерігачів

Організаційний комітет з проведення виборів ректора Державного університету «Одеська політехніка» акредитує спостерігачів.

Кількість громадських спостерігачів визначається згідно з «Положенням про організацію виборчої системи та порядок обрання ректора Державного університету «Одеська політехніка» та складає не більш трьох осіб на кожну дільницю.

Вимоги до громадських спостерігачів:

• вік – від 18 років;
  • громадянство України;

Не можуть бути громадськими спостерігачами – члени організаційного комітету та виборчих комісій з проведення виборів ректора Державного університету «Одеська політехніка».

Акредитація спостерігачів здійснюється на підставі подання на ім’я голови організаційного комітету з проведення виборів ректора Державного університету «Одеська політехніка» за підписом уповноваженої особи громадської організації.

У поданні зазначається:

• повна назва громадської організації;
  • прізвище, ім’я, по батькові;
  • громадянство;
  • дата народження;
  • місце та адреса проживання;
  • місце роботи;
  • посада;
  • номер контактного телефону;
  • назва виборчої комісії, на яку пропонується спостерігач.

Подання вноситься не пізніше як за п’ять днів до дня голосування.

Рішення організаційного комітету та виборчої комісії

Протоколи засідань організаційного комітету з проведення виборів ректора Державного університету «Одеська політехніка»

Протоколи засідань виборчої комісії з проведення виборів ректора Державного університету «Одеська політехніка»