На базі підприємства ТОВ «АДІС МОТОР» відбулася зустріч здобувачів освіти Державного університету «Одеська політехніка» зі стейкхолдером

10 червня 2021 року
Дилерський центр PEGEOT ТОВ «АДІС – МОТОР»
Конференція в актовому залі підприємства
Салон продажу та стіл заказів автомобілів
Діагностування ходової частини автомобіля
Знайомство з технологічним процесом відновлення аварійного кузова автомобіля

Для покращення підготовки здобувачів першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів освіти за освітніми програмами «Комп’ютерне проектування та діагностика  колісних транспортних засобів» та «Колісні транспортні засоби» за спеціальністю «133 Галузеве машинобудування» відбулася зустріч студентів 3 та 4 курсів бакалаврської підготовки та 1 курсу магістерської підготовки Кафедри автомобільного транспорту Державного університету «Одеська політехніка» з виконавчим директором підприємства ТОВ «АДІС МОТОР», випускником Кафедри автомобільного транспорту, стейкхолдером освітніх програм Кірьязовим Юрієм Федоровичем.

В склад підприємства ТОВ «АДІС МОТОР» входять дилерські центри РЕGEOT, MITSUBISHI, а також зони діагностики, технічного обслуговування та ремонту автомобілів дилерських та інших марок.

Під час конференції Кірьязов Ю.Ф. ознайомив здобувачів з особливостями роботи дилерських центів, вимог до дилерських центрів та інженерно-технічних працівників. Відбулося обговорення освітніх програм підготовки бакалаврів та, магістрів. Кірьязов Ю.Ф. привів зауваження щодо освітніх компонент з діагностики транспортних засобів бакалаврів та магістрів.

В ході зустрічі:

• здобувачі були ознайомлені з роботою та плануванням салону з продажу автомобілів та порядком прийому клієнтів, вимогами щодо інтер’єру та оформленням заявок на діагностику, технічне обслуговування та ремонт транспортних засобів;
  • було проведено практичне визначення стану автомобіля на лінії діагностики ходової частини (здобувачі отримали роздрук результатів діагностики та провели аналіз отриманих результатів);
  • ознайомлення зі стендом визначення зазорів в реактивних важелях підвіски та рульового керування автомобілів, який монтується на оглядовій канаві;
  • в зоні технічного обслуговування та ремонту автомобілів здобувачі ознайомились з підйомним обладнанням, роботами які виконуються при ТО та ремонті;
  • на прикладі аварійного автомобіля було продемонстровано технологічний процес відновлення автомобіля.

Результати зустрічі обговорені на засіданні кафедри та внесені корективи в освітні програми підготовки здобувачів