Одеську політехніку відвідала делегація школярів з Южноукраїнська, які приймали участь у конкурсі рефератів за темою ядерної енергетики

2 вересня 2021 року

У день народження Одеси до нашого університету приїхала делегація школярів з Южноукраїнська - міста, де проживають в основному робітники Південно-Української АЕС. Дітей, що приймали участь у конкурсі рефератів за темою ядерної енергетики привезли до Кафедри атомних електростанцій за кошти Українського ядерного товариства.

Учням розповіли про атомну енергетику України та про переваги цієї спеціальності, яка зараз забезпечує більше ніж 52 відсотків електроенергії країни. Завідувач Кафедри атомних електростанцій проф. Кравченко В.П. розповів про перспективи розвитку атомної енергетики в Україні, доцент Зотєєв О.Є. показав навчально-наукові лабораторії кафедри. Старший  викладач Комарова Я.О. розповіла про життя у гуртожитку та участі студентів, що навчаються за спеціальністю "143 Атомна енергетика", у міжнародних проектах.

Крім Кафедри атомних електростанцій д.т.н. Комаров Ю.О. показав учням обладнання Одеського відділення науково-технічного центру Державного підприємства «НАЕК «Енергоатом», що розташоване на території університету. Сучасна хімічна лабораторія та діючий тренажер енергоблоку атомної електростанції справили сильне враження на учнів з міста атомщиків. Сподіваємося, що завдяки цієї зустрічі  атомна енергетика України поповниться новими талановитими робітниками.