Державний університет "Одеська політехніка" розпочав співпрацю з міжнародною IT-компанією GlobalLogic

24 вересня 2021 року

Одеська політехніка розпочала співпрацю з міжнародною IT-компанією GlobalLogic, яка входить до групи компаній Hitachi. Так, понад 1000 студентів ІТ-спеціальностей зможуть розвивати технічні навички та долучитися до спільних ініціатив університету та компанії вже цього навчального року. 

У межах співпраці студенти зможуть отримати практичний досвід та підготуватись до роботи з реальними ІТ-проєктами. Інженери GlobalLogic проводитимуть лекції, виступатимуть в ролі менторів для молоді, допомагатимуть студентам розробляти свої власні проєкти та ділитимуться експертизою. 

"Комерційні ІТ-проєкти ставлять перед спеціалістами задачі, які часто неможливо вирішити в стандартний спосіб. Теоретичних знань для цього не вистачає, а галузь змінюється швидше, ніж встигають оновити навчальну програму. Тому студентам варто практикуватись на проєктах, отримувати більше практичних знань, які надалі знадобляться спеціалістам в ІТ-компаніях," – коментує Світлана Шаповал-Охович, координаторка Програми співпраці з університетами, GlobalLogic.

Планується й впровадження нових програм бакалаврської, магістерської та дуальної освіти. Спеціалісти компанії також долучаться до оновлення матеріально-технічної бази університету.

"За кількістю ІТ-спеціалістів Одеса знаходиться на 5 місті серед міст України й активно розвивається в напрямі технологій. З університету щороку випускається понад 1000 технічних спеціалістів, які потім приєднуються до українських й міжнародних ІТ-компаній. Ми хочемо забезпечити майбутніх спеціалістів можливостями для нарощення професійної експертизи та навчити їх практичного мислення. Заручившись підтримкою компанії та інженерів-практиків, ми допоможемо студентам краще орієнтуватись в інноваціях та підготуватись до подальшого розвитку в галузі, – повідомляє Сергій Нестеренко, перший проректор, проректор з науково-педагогічної та виховної роботи Державного університету "Одеська політехніка". 

Державний університет "Одеська політехніка" – це перший в Одесі партнер ініціативи GlobalLogic Education. В Україні компанія вже співпрацює з 22-ма закладами вищої освіти, а всього з 2018 року група компаній GlobalLogic інвестувала понад 4 млн доларів на розвиток інженерних талантів в регіоні Центральної та Східної Європи. Значна частка цих коштів приходиться саме на Україну.