Державний університет «Одеська Політехніка» та ІТ-компанія «Епам Системз» підписали договір про співпрацю в рамках освітньої, проектної та методичної роботи

5 жовтня 2021 року

В Державному університеті «Одеська Політехніка» відбулася ділова зустріч ректора Геннадія Олександровича Оборського з представниками ІТ-компанії «Епам Системз» Денисом Гриньовим та Сергієм Гаращуком. Під час зустрічі обговорювалося довгострокове співробітництво в сфері сучасних інформаційних технологій. Підсумком бізнес-прийому стало підписання договору про плідну співпрацю в рамках освітньої, проектної та методичної роботи.

Тісна співпраця з компанією «Епам Системз» буде націлена на підвищення рівня підготовки ІТ-фахівців, розвиток їхньої практичної спрямованості та адаптації до вимог ІТ-галузі.