Представники компанії Autodoc провели онлайн-зустріч для студентів Одеської політехніки, які навчаються за освітніми програмами "Кібербезпека" і "Комп'ютерні науки та інформаційна безпека"

8 жовтня 2021 року

Зустріч була присвячена презентації програми інтернатури з аналізу даних в компанії Autodoc. На зустрічі виступили Катерина Іванчук, керівник відділу навчання та розвитку і Ірина Іоргачева, керівник відділу аналітики.

Компанія Autodoc – лідер європейського ринку в своїй сфері, зацікавлена в навчанні і працевлаштуванні молодих спеціалістів, в тому числі і магістрів Кафедри кібербезпеки і програмного забезпечення Одеської політехніки, оскільки один з важливих напрямків діяльності даної компанії – інформаційна безпека і захист персональних даних своїх клієнтів.