Делегація Державного університету «Одеська політехніка» відвідала Університет Миколаса Ромеріса (м. Вільнюс) з метою участі у заходах в межах реалізації проєкту EU Erasmus+ INTERADIS

10 жовтня 2021 року

Проєкт INTERADIS спрямований на розширення та удосконалення можливостей українських вищих навчальних закладів з адаптації та інтеграції іноземних студентів. Проєкт співфінансується програмою Європейського Союзу Erasmus+ та проходить за підтримкою Еразмус офісу в Україні.

За програмою проєкту відбувся перший офлайн візит українських партнерів до Університету Миколаса Ромеріса, Литва.

До складу делегації увійшли представники Навчально-наукового інституту підготовки іноземних громадян та Відділу організаційної роботи з іноземними студентами.

Українські та європейські партнери проєкту, завдяки представникам литовського національного агентства Erasmus+, мали змогу дізнатися про можливості програми Erasmus+ задля сприяння партнерству і мобільності між Литвою та Україною, а також про національну статистику поточних обмінів.

Було розглянуто велике коло питань, пов’язаних з прийманням інтернаціональних студентів та процедури маркетингу. Литовські колеги поділилися практичним досвідом інтеграційної діяльності після прибуття іноземних студентів в університет.

У Вільнюсі також відбулася зустріч з послом України у Литві Яценківським Володимиром, який висловив побажання у співпраці, поділився своїми ідеями та порадами щодо роботи у дипломатичній сфері та партнерстві з Литовською стороною.

Отриманий досвід від європейських колег стане у пригоді задля успішного виконання проєкту INTERADIS та втілення концепції інтернаціоналізації у нашому університеті, покращення освітнього середовища для іноземних студентів.