Німецький Федеральний Екологічний Фонд (DBU) підтримує Україну і розширює свою стипендіальну програму

Німецький Федеральний Екологічний Фонд DBU підтримує Україну в ці надскладні часи. Для вчених, які  мешкають в Україні, або для тих, хто залишив країну, пропонується 30 додаткових стипендій за рахунок стипендіальної програми  для підтримки молодих вчених. Отримання актуальної інформації за посиланням.

Спеціальна програма стипендій DBU для України дозволяє молодим українським вченим проводити від шести до дванадцяти місяців у німецьких приймаючих установах. 

Кандидати повинні мати хороші або відмінні результати свого навчання, які вони повинні були отримати протягом останніх п'яти років. Заявки подаються в рамках
онлайн-процесу, де кожен кандидат базується на основі ідеї проєкту, що стосується охорони навколишнього середовища або збереження природи. Заявки можуть бути подані негайно, а кінцевий термін поки не встановлений. Будь-хто, у кого є питання, може зв'язатися з керівником відділу DBU, відповідальним за стипендіальну програму у ЦСЄ, доктором Ніколь Фрейер-Вілле, за адресою n.freyer@dbu.de або за номером телефону +49-541-9633-460.

Грицаєнко Анастасія - координатор міжнародних проєктів і програм «Одеської політехніки»
тел. (048) 705-84-39
vmz@op.edu.ua