Bratislava University of Economics and Management

Університет Економіки та Менеджменту, що у Братиславі Bratislava University of Economics and Management (BUEM) виражає підтримку Україні та пропонує допомогу викладачам та студентам Державного університету «Одеська політехніка».

Наразі, у Словаччині є кілька ІТ-компаній, які хочуть допомогти українським студентам успішно завершити навчання в Університеті BUEM. Після закінчення навчання ці студенти мають можливість вийти на ринок праці в європейському просторі та підтримати своїх рідних та галузь в Україні.

Спільно з цією ініціативою, викладачами та технічними можливостями BUEM пропонується допомога:

- студентам, а також випускники магістерських програм програмування, сумісні зі спільною магістерською програмою, додатково залучатися до участі у другому курсі спільної програми з 2022/2023 навчального року;

- студентам четвертого курсу бакалавра з програмування, яким потрібна невідкладна допомога, завершити навчання цього рівня, а також продовжити навчання за спільною магістерською програмою.

- студентам третього курсу бакалавра з програмування, спонсорська фінансова допомога від ІТ-компаній, щоб забезпечити перебування у Братиславі та отримати ступінь бакалавра, навчаючись онлайн у рідному університеті.

- викладачам, що мають на меті отримати «тимчасовий прихисток» у Словаччині, забезпечивши житлом на необхідний час.

Дякуємо Bratislava University of Economics and Management за підтримку!

Грицаєнко Анастасія - координатор міжнародних проєктів і програм «Одеської політехніки»
тел. (048) 705-84-39
vmz@op.edu.ua