Kонкурс «Кембридж – НФДУ 2022

Національний фонд досліджень України оголошує новий конкурс “Кембридж – НФДУ 2022. Індивідуальні гранти на проведення досліджень (розробок) для українських вчених (за підтримки Кембриджського університету, Велика Британія)” 

Метою конкурсу є підтримка передових наукових досліджень і розробок українських вчених, які безпосередньо постраждали від воєнних дій в Україні в 2022 році, шляхом надання індивідуальних грантів за підтримки Кембриджського університету (Велика Британія).

Тематичний напрям, за якими здійснюватиметься фінансування: широке коло фундаментальних і прикладних проблем в усіх галузях наук, пов’язаних із розв’язанням найбільш актуальних наукових завдань, націлених на технологічний, економічний, соціальний, культурний поступ України.

Дата та час початку подання заявок: 29.12.2022

Дата та час завершення подання заявок: 27.01.2023

Проведення наукової і науково-технічної експертизи та підбиття підсумків Конкурсу: до 23.05.2023.

Електронна пошта для довідок: nrfu@nrfu.org

Для ознайомлення з умовами конкурсу переходьте за посиланням:  Умови конкурсу “Кембридж – НФДУ 2022. Індивідуальні гранти на проведення досліджень (розробок) для українських вчених (за підтримки Кембриджського університету, Велика Британія)”.

Презентація конкурсу 2022.02 “Кембридж – НФДУ 2022. Індивідуальні гранти_Вебінар_Кембридж_НФДУ_2022 на проведення досліджень (розробок) для українських вчених (за підтримки Кембриджського університету, Велика Британія)”.