Грантовий проєкт «Просування розбудови миру через інклюзивне врядування та дослідження прав людини»

Назва програми

Advancing Peacebuilding through Inclusive Governance and Human Rights Research

Просування розбудови миру через інклюзивне врядування та дослідження прав людини

 

Донорська організація та посилання  

United States Institute of Peace

Інститут миру Сполучених Штатів є національним, позапартійним, незалежним інститутом, заснованим Конгресом і присвяченим ідеї про те, що світ без насильницьких конфліктів можливий, практичний і необхідний для безпеки США та світу. У зонах конфлікту за кордоном Інститут співпрацює з місцевими партнерами, щоб запобігти, пом’якшити та розв’язати насильницькі конфлікти. Щоб зменшити майбутні кризи та потребу у дорогих втручаннях, USIP співпрацює з урядами та громадянським суспільством, щоб створити місцевий потенціал д ля мирного врегулювання конфлікту. Інститут виконує свою місію, об’єднуючи дослідження, політику, навчання, аналіз і прямі дії для підтримки тих, хто працює над розбудовою більш мирного та інклюзивного світу. United States Institute of Peace.

 

Умови реєстрації та посилання на реєстраційну форму для організації, що подає проєкт.

Процес подання заявки починається з реєстрації. Реєстрація обов’язкова для всіх претендентів на цей конкурс. Усі заявники повинні зареєструватися онлайн до вівторка, 21 березня 2023 року, о 16:00 за східним часом за посиланням.

 

Процедура подання заявки

Після завершення реєстрації заявники повинні подати заявку. Кінцевий термін подання заявки – середа, 29 березня 2023 року, о 16:00 за східним часом. Подальші інструкції щодо заповнення заявки містяться в онлайн-системі подання заявок USIP FLUXX . USIP не зможе надати оновлення статусу поданих заявок у будь-який час.

З описом процедури подання заявки можна ознайомитись за посиланням. FAQ

 

Кінцеві терміни подачі заявки

Реєстрація: Вівторок, 21 березня 2023 року
Подання заявки: Середа, 29 березня 2023 року

 

Термін реалізації проєкту

Може становити до 24 місяців

 

Мета проєкту

Цей запит на подачу заявок (RfA) спрямований на дослідження, які розробляють інноваційні методи вдосконалення практики миробудівництва шляхом вивчення та застосування тренінгів з демократії та прав людини в зонах конфліктів по всьому світу. Пріоритет надаватиметься заявкам, у яких визначено фактори, що впливають на освіту в галузі прав людини, інформаційно-пропагандистську роботу та практику сприяння демократичним цінностям у всьому світі, а також критичну роль, яку вони відіграють у запобіганні та розв’язанні насильницьких конфліктів. Пріоритет надаватиметься пропозиціям, які отримують докази з пріоритетних країн і регіонів USIP, включаючи Україну.

 

Основні задачі проєкту

Після десятиліть прогресу у світовому порядку після Другої світової війни рівень глобальної демократії у 21 столітті різко занепадає. Авторитарні режими мають нову політичну та економічну силу, що підтримується різноманітними факторами, включаючи широкомасштабні напади на основні права людини, корумповані судові системи та ерозію незалежних джерел ЗМІ.
Враховуючи невід’ємну роль, яку інклюзивне врядування відіграє в мирному суспільстві, важливими є відповіді на питання: Як миротворці та політики можуть боротися з авторитарними силами та сприяти зміцненню чутливого врядування та систем верховенства права? Що можна зробити, щоб підтримати участь громадськості в соціальних і політичних процесах як основної основи розбудови миру? Які методи та підходи найкраще працюють для навчання членів громадянського суспільства цінності та застосуванню прав людини як інструменту розбудови миру в суспільствах, схильних до конфліктів? Як глобальні ініціативи з розбудови миру можуть краще зв’язатися з регіональними та місцевими рухами за  демократизацію та права людини, щоб краще запобігати та розв’язувати насильницькі конфлікти?

 

Цільова аудиторія проєкту

Заявки мають пропонувати дослідження з очевидним потенціалом для створення рекомендацій для політиків і миротворців щодо того, як налагодити ефективну освіту та навчання з прав людини та демократії, які успішно будують і підтримують мир. Чудові програми продемонструють, як результати досліджень будуть отримані на основі ретельного аналізу доказів, особливо доказів із пріоритетних країн USIP.

 

Учасники проєкту

Подати заявку можуть некомерційні або державні установи. USIP не приймає заявки від осіб, які не є філією відповідної установи.
В університеті в наявності ініціативна група, яка запрошує долучитися як окремих співробітників, так і колективи від кафедр та інститутів. 

 

Підрозділ де можна отримати консультацію чи інформаційну підтримку.

Відділ міжнародних зв’язків. Консультації з проєктної діяльності проводяться щовівторка та щочетверга о 14:00 ауд. 314 адміністративного корпусу.