Грантовий проект ESC Humanitarian Aid Volunteering Unit Grants

Назва проекту

European Solidarity Corps (ESC). ESC Humanitarian Aid Volunteering Unit Grants

Посилання на сайт програми та опис програми

European Solidarity Corps (ESC) 
Опис програми

Терміни подачі заявки

3 травня 2023

Мета програми

Загальна мета Програми ESC полягає в тому, щоб посилити залучення молоді та організацій до доступної та якісної солідарної діяльності, насамперед до волонтерства, як засобу зміцнення єдності, солідарності, демократії, європейської ідентичності та активного громадянства в Європейському Союзі та за його межами, вирішення соціальних і гуманітарних проблем на місцях, приділяючи особливу увагу сприянню сталому розвитку, соціальному залученню та рівним можливостям.
Конкретна мета Програми полягає в тому, щоб надати молодим людям, у тому числі молодим людям з обмеженими можливостями, легкодоступні можливості для участі в солідарних заходах, які сприяють позитивним
суспільним змінам у Європейському Союзі та за його межами, одночасно покращуючи та належним чином підтверджуючи їхні компетенції, а також сприяння їх безперервній участі як активних громадян.

Основні задачі проєкту

Проекти, що фінансуються в рамках волонтерства гуманітарної допомоги, повинні:
- у відповідних випадках сприяти переходу від гуманітарного реагування до довгострокового сталого та інклюзивного розвитку;
- сприяти зміцненню потенціалу та стійкості вразливих або постраждалих від стихійних лих громад;
- посилити готовність до стихійних лих і зменшити ризики стихійних лих;
- забезпечити високий рівень безпеки та безпеки волонтерів.
Крім того, щоб підвищити якість і вплив діяльності, проекти можуть інтегрувати додаткові заходи для сприяння активному залученню місцевого персоналу та волонтерів із країн і громад, у яких вони реалізуються.

Цільова аудиторія проєкту

Молоді люди віком 18-35 років, люди з обмеженими можливостями

Учасники проекту

Україна виступає країною партнером. Для участі у проекті потрібно знайти лідируючого партнера серед організацій країн - учасниць програм такі як: університет, благодійні організації, громадські організації.

Підрозділ де можна отримати консультацію чи інформаційну підтримку

Відділ міжнародних зв’язків. Консультації з проєктної діяльності проводяться щовівторка та щочетверга о 14:00 ауд. 314 адміністративного корпусу.