Анонсовано конкурс стипендій МАГАТЕ імені Марії Склодовської-Кюрі

Одеська політехніка інформує про програму стипендій МАГАТЕ імені Марії Склодовської-Кюрі (MSCFP), яка була започаткована у 2020 році Генеральним директором МАГАТЕ з метою збільшення кількості жінок у ядерній галузі, підтримки інклюзивної робочої сили чоловіків та жінки, які роблять внесок у глобальні наукові та технологічні інновації.

Програма спрямована на те, щоб надихнути та заохотити молодих жінок продовжувати кар’єру в ядерній сфері, надаючи високомотивованим студенткам стипендії для магістерських програм і можливість проходити стажування за сприяння МАГАТЕ.

Стипендії призначаються щорічно 100+ студенткам, залежно від наявності коштів. При відборі студентів враховується географічна різноманітність та галузь навчання, на додаток до вимог прийнятності та інших критеріїв. Відібрані студенти отримують до 20 000 євро на оплату навчання та до 20 000 євро на проживання для магістерської програми. Після завершення навчання студенти також мають можливість пройти стажування протягом 12 місяців в МАГАТЕ, його партнерських організаціях або промисловості. Крім того, студентам надається можливість відвідувати та брати участь у різноманітних освітніх, професійних та мережевих заходах. Одержувачі MSCFP також матимуть шанс стати частиною групи студентів і випускників MSCFP LinkedIn, де вони зможуть обмінюватися знаннями та досвідом, дізнаватися про технічні події та кар’єрні можливості, а також спілкуватися зі своїми колегами. З моменту запуску в 2020 році MSCFP отримав 1563 заявки, відібравши 360 студентів зі 110 національностей, які навчаються в 65 країнах світу. До кінця 2022 року 100 студентів уже завершили свою магістерську програму за підтримки MSCFP, розпочавши стажування за сприяння МАГАТЕ або отримавши ступінь доктора філософії чи працевлаштувавшись у ядерній галузі.

Наступний прийом заявок заплановано відкрити в середині липня 2023 року та завершити до кінця вересня 2023 року. Щоб дізнатися більше про програму та вимоги до участі, перейдіть за посиланням: Програма стипендій МАГАТЕ Марії Склодовської-Кюрі | МАГАТЕ та Інформація для заявників | МАГАТЕ.

Відео від MSCFP з оглідом програми Marie Curie Fellowship